Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Окрім традиційного ТОР-20 гравців року у 2022 HLTV.org запровадили премію, де експерти обирають найкращих гравців на всіх ролях та тренерів, створюючи такий собі дрім-тім з CS:GO.

Кожному з експертів, до яких входили представники з двадцятки найкращих команд світу, запропонували визначити найкращих на кожній ролі в грі. За перше місце давали п’ять балів, за друге три бали і за третє лише один бал, далі бали підсумовували. Після опитування 31 експерта визначилися трійки найкращих гравців на всіх ролях, проте переможців оголосять лише 14 січня на святковій церемонії.

Кращий сапорт року

Keith «⁠NAF⁠» Markovic
Ilya «⁠Perfecto⁠» Zalutskiy
Rasmus «⁠sjuush⁠» Beck

Кращий снайпер року 

Dmitry «⁠sh1ro⁠» Sokolov
 Oleksandr «⁠s1mple⁠» Kostyliev
Mathieu «⁠ZywOo⁠» Herbaut

Найкращі капітани року 

Casper «⁠cadiaN⁠» Møller
Finn «⁠karrigan⁠» Andersen
Dzhami «⁠Jame⁠» Ali

Найкращі ентрі-фрагери року

Nikola «⁠NiKo⁠» Kovač
Martin «⁠stavn⁠» Lund
Mareks «⁠YEKINDAR⁠» Gaļinskis

Найкращі люркери року 

Sergey «⁠Ax1Le⁠» Rykhtorov
Kaike «⁠KSCERATO⁠» Cerato
Robin «⁠ropz⁠» Kool

Найкращі тренери року

Andrey «⁠B1ad3⁠» Gorodenskiy
 Robert «⁠RobbaN⁠» Dahlström
Eetu «⁠sAw⁠» Saha

Команда року

Якби між гравцями не було мовних бар’єрів, команда року теоретично могла б стати реальністю, тому цікаво, хто до неї увійде. 

Проте деяких гравців представлено одразу у двох категоріях і вони можуть перемогти в обох. Якщо так станеться, то місце такого гравця посяде той, хто посів друге місце в одній з категорій. 

Також HLTV наголошує, що цей рейтинг жодним чином не впливає на результати їх рейтингу ТОР-20 гравців світу, який визначається експертною групою сайту за їх власними критеріями, які можуть не співпадати з думкою експертів. 

Читайте також: Російський суд заарештував активи Amazon та Twitch на суму 3 мільярди рублів по позиву кіберспортсмена — сина олігарха

Материалы по теме

HLTV прибрали з розділу рейтингів регіон так званого СНД

0

HLTV прибрали із розділу регіональних рейтингів такий регіон, як CIS або так званий СНД. Багато років поспіль Україну та інші країни колишнього Радянського Союзу відносили саме до цього регіону, не зважаючи на протести українців. Відтепер Україна та інші країни так званого CIS належать до регіону Європи.

Оновився рейтинг HLTV: G2 зійшли на вершину, а Monte вперше посіли 35 місце в світі

Оновився рейтинг HLTV і G2 нарешті зійшли на найвищу сходинку, посунувши Heroic і FaZe. Проте всі розуміють, що це лише проміжний результат, а підбивати підсумки можна буде після наступних вихідних, коли стануть відомі результати IEM Katowice.

Відео найкращих моментів 2022 року від ТОР-20 гравців світу у CS:GO

0

HLTV визначили ТОР-20 найкращих гравців 2022 року, а от подивитися на найкращі моменти, які створили ці гравці, можна у крутому відео, яке демонструє космічний рівень сучасного CS:GO.

Відео ТОР-10 найкращих хайлайтів 2022 року у CS:GO за версією HLTV

0

HLTV опублікувала потужне відео з добіркою ТОР-10 найкращих хайлайтів CS:GO у 2022 році. Перше місце посів російський снайпер m0NESY з його фантастичним ейсом із AWP, а на другому розташувався ropz з хайлайтом важливого протистояння проти команди росіянина.