Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Еней був парубок моторний, але пройти на Мейджор не зумів. Український клуб ENEЇDA попрощався зі своїм складом, який підписав лише три місяці тому, тоді до амбітного проекту перейшов український підрозділ клубу IKLA, сума угоди не називалася.

2 листопада команда робила гучний анонс:

Нова українська кіберспортивна організація “ENEЇDA” готується вразити світ своєю віртуозністю в дисципліні Counter-Strike 2! Ми вже здійснили кілька неймовірних перемог, і зараз ми знаходимось на шляху до ще більших досягнень під новим керівництвом….

…Слідкуйте за нами, підтримуйте “ENEЇDA” та не пропустіть моменту, коли ми знову напишемо історію кіберспорту разом! 

Через три місяці стало зрозумілим, що команда збиралася виключно під Мейджор. Провалена спроба пройти на головний турнір року відбила у власників клубу бажання вкладатися в команду принаймні до наступного Чемпіонату світу, тож проект вирішили згорнути, повідомлення про це з’явилося на каналі клубу в телеграм

Вітаємо фанатів українського кіберпорту. 

Клуб ЕNEÏDA за згодою сторін припиняє дію контрактів з теперішнім складом гравців. Вони стають вільними агентами і ми бажаємо їм успіху у майбутньому !

Клуб роздивиться можливості підписання нових гравців перед наступним Major циклом. 

Дякуємо за підтримку !

Колишній склад клубу вирішив поки продовжувати грати разом і вже шукає спонсорів чи інвесторів. В те, що вони їх знайдуть до наступного мейджор-циклу віриться досить слабко. Скоріше за все найближчим часом гравців команди розберуть по інших проектах. 

Таким чином провал на Мейджорі вбив не лише клуб IKLA, а і їхній український склад під іншим тегом, звісно якщо ENEЇDA була самостійним проектом, а не Іклами “під прикриттям”, щоб обидва склади клубу могли взяти участь у Мейджорі, що заборонено правилами Valve.

Зовсім нещодавно IKLA оголосили про закриття команди, менше ніж за два тижні після цього діяльність припинив їх колишній склад і це викликає певні питання. 

Інвестори можуть ознайомитися з презентацією exENEЇDA за цим посиланням.

Материалы по теме

Нова українська організація з CS2 викупила український склад клубу IKLA

Кіберспортивний клуб IKLA продав свій український склад новій організації під назвою ENEЇDA. За словами CEO IKLA Максима Беднарського клуб зосередиться на роботі міжнародного складу, який зараз тренується в Європі.