Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кіберспортивний клуб IKLA продав свій український склад новій організації під назвою ENEЇDA. За словами CEO IKLA Максима Беднарського клуб зосередиться на роботі міжнародного складу, який зараз тренується в Європі.

Сума угоди не розголошується, сторони зробили заяви щодо переходу гравців.

Заява CEO IKLA Максима Беднарського:

Сьогодні най склад IKLA UA переходить до нової організації.  Вони зроблять анонс пізніше. Від себе і IKLA я можу тільки побажати вдачі цим українським гравцям. Вони всі талановиті, і я думаю, що їх чекає світле майбутнє. Бажаю їм тільки удачі та досягнення бажаних результатів.

Щодо нас, то у IKLA залишився тільки наш міжнародний склад і зараз ми зосередимося на ньому. Ми прагнемо досягнути бажаних результатів і рівня, якого очікує наша організація та наші фанати. Ми сконцентруємося на цьому питанні. Зараз ми працюємо на буткемпі, як ви можете побачити в наших медіа. Ми вкладемо багато зусиль і ресурсів в цю команду, тож очікуємо на результати. 

Заява нової української організації “ENEЇDA”:

Нова українська кіберспортивна організація “ENEЇDA” готується вразити світ своєю віртуозністю в дисципліні Counter-Strike 2! Ми вже здійснили кілька неймовірних перемог, і зараз ми знаходимось на шляху до ще більших досягнень під новим керівництвом.

Наші гравці – справжні майстри зброї та тактики. Вони не просто відмінно стріляють, але також вміють читати гру супротивника і виходити зі складніших ситуацій. Їхні здібності вражають, а їхня сплоченість – непереможна!

Ми цінуємо та віримо в наших теперішніх та майбутніх прихильників, взамін ми обіцяємо не розчарувати вас та намагатимемося виносити нашу команду на вершину Української та світової сцени кіберспорту разом.

Слідкуйте за нами, підтримуйте “ENEЇDA” та не пропустіть моменту, коли ми знову напишемо історію кіберспорту разом!

Слава Україні!

Поки не зрозуміло, хто саме стоїть за новою командою, але ми спробуємо це з’ясувати найближчим часом і розповісти про нову команду детальніше. 

Команда носить відому всім Українцям ще зі школи гучну назву “ENEЇDA” – що звучить дуже круто, креативно і патріотично, проте не дуже гарно поєднується з присутністю в команді гравця, який ще нещодавно висловлював антиукраїнську позицію і грав з росіянами, мова йде про Polbandana.

Склад команди: 

Ярослав byr9 Буряк
Кирило s4ltovsk1yy Литвинов
Артем kensizor Капран
Захар polbandana Сіледчик
Євгеній munch Лутченко

Материалы по теме

Колишній тренер IKLA шукає інвесторів або роботу в Європі чи Америці

0

Колишній тренер українського клубу IKLA і аналітик студії Maincast Роман WOLF Михайленко повідомив, що шукає роботу в Європі чи Америці на посаді тренера чи аналітика, а також готовий зібрати команду для інвесторів.

Головна зірка IKLA виступить за Monte

0

Головна зірка IKLA Владислав kvem Король зіграє за Monte на турнірі RES Regional Series 1, про це повідомив CEO IKLA Максим Беднарський і клуб Monte.

ENEЇDA розпустила свій склад через три місяці після підписання. Гравці шукають нових інвесторів

Еней був парубок моторний, але пройти на Мейджор не зумів. Український клуб ENEЇDA попрощався зі своїм складом, який підписав лише три місяці тому, тоді до амбітного проекту перейшов український підрозділ клубу IKLA, сума угоди не називалася.

Український клуб IKLA припинив діяльність. Згадуємо історію амбітного проекту Максима Беднарського

Український клуб IKLA не зміг пережити перехід на нову версію Counter-Strike і поразку на відбіркових до RMR PGL Major Copenhagen 2024.