Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Чеська команда Enropiq з російським складом виставила на трансфер всіх своїх гравців. До моменту, поки гравці не знайдуть нові домівки, вони продовжать грати під старою назвою.

З моменту створення в січні 2021 року команда діставалася максимум 9 місця у світовому рейтингу, проте в останній час її спіткали чисельні невдачі і зараз вона займає лише 38 місце.

Генеральний Директор Enropiq відмітив, що команда не досягла поставлених цілей, а через війну в Україні утримання складу з СНД стало недоцільним.

Ми не досягли своїх цілей цього року з різних причин і ми особливо шкодуємо про невдалі кваліфікації на останніх двох мейджорах. У той же час, з початку війни [в Україні], було неможливо виконати бізнес-цілі, пов’язані з нашим складом з СНД. З цих причин ми вирішили виставити команду на трансфер.

Нагадаємо, що зовсім недавно команда з російським складом планувала взяти до своїх лав українця Сенсея, проте він пішов в українську команду IKLA. 

На цей момент Enropiq має такий склад:

Олексій «⁠NickelBack⁠» Трофимовcf
Ігор «⁠Forester⁠» Безотечеський
Владислав «⁠Krad⁠» Кравченко
Микола «⁠mir⁠» Бітюков
Олексій «⁠El1an⁠» Гусєв (на лаві запасних)

Дмитро «⁠hooch⁠» Богданов (тренер)

Читайте також про ТОР-50 найуспішніших кіберспортсменів України.

Материалы по теме

NAVI, ASUS та Artline проведуть благодійну лотерею, де можна виграти потужний патріотичний ПК

Ідея лотерей, яку вигадав Олександр Петрик, стала такою популярною, що її перейняли навіть NAVI. Український клуб разом з ASUS та  українським збірниками комп’ютерів Artline влаштовують благодійну лотерею, де розіграють потужний ігровий ПК з патріотичним дизайном.

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Інтерв’ю з cadiaN після перемоги Heroic на BLAST Premier Fall Final 2022

cadiaN провів багато років своєї кар’єри, як один з недооцінених гравців на професійній сцені. Йому часто дорікали за ексцентричну поведінку і в нього не вірили.  Гравцю довелося боротися за місце у вищому дивізіоні Counter-Strike, але після приєднання до Heroic він поступово заслужив повагу багатьох.