Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Деякий час тому українське ком’юніті створило петицію з проханням заборонити росіянам грати на FaceIT. Таку ідею підтримали і гравці з Європи. Багато хто відмічав, що після початку війни в Україні, росіяни замість гри тільки погрожують бомбами, особливо коли дізнаються про те, що в команді грає українець.

Публічно ігрова платформа ніяк не відреагувала на ситуацію, але за повідомленнями користувачів, вже кілька тижнів при пошуку тіммейтів FaceIT не зводить в одній команді росіян та українців. Українські гравці в CS:GO на FaceIT кажуть, що через це пошук тіммейтів став значно довшим, а команди менш збалансованими, проте і токсичності стало значно менше. 

Схоже, подібна ситуація спостерігається і в VALORANT. Інформація не підтверджена, але останнім часом при пошуку матчів українці потрапляють в команди з поляками та гравцями з інших країн Європи. Наскільки нам відомо офіційно Riot не робили заяв з цього приводу, але раніше розробник ігор на невизначений час призупинив всі свої регіональні змагання в Східній Європі. В наслідок цього більшість східноєвропейських команд по LoL та VALORANT розпалися або призупинили діяльність. 

UPD: Деякі гравці повідомляють, що іноді все ж росіян додає до українців у матчі на FaceIT. Кажуть, що фільтрація іде по прапору країни, тобто росіянин може попасти до українця в команду тільки якщо в профілі змінить свій прапор на будь-який окрім російського. 

Коментар Gameinside: Навіть розробники ігор та турнірна платформа розуміють, що під час війни між країнами гра громадян цих країн в одній команді недоречна. Це не розуміють тільки в NAVI, де через три місяці після початку повномасштабної війни все ще грають 18 росіян в кількох складах, з яких два росіянина залишається у складі з CS:GO.

Материалы по теме

Valve випустила патч, який зламав FaceIT та безліч незалежних серверів по всьому світу

0

Valve випустили невеликий патч до CS:GO, який зламав роботу незалежних серверів по всьому світу. Серед інших проблеми виникли й на найбільш популярній в Європі змагально-турнірній платформі FaceIT.

Шейхи продовжують експансію в ігрову індустрію. Savvy Gaming Group купує частку в Embracer Group за 1 мільярд доларів

Savvy Gaming Group, яка є дочірньою компанією так званого фонду багатства Саудівської Аравії, продовжує скуповувати кіберспортивні та ігрові активи. Так стало відомо, що Savvy Gaming Group, придбала велику частку Embracer Group, холдингової компанії, яка володіє численними материнськими медіа-компаніями та студіями розробки ігор.

Дім моди GUCCI та кіберспортивна платформа FACEIT представили ігрову академію Gucci Gaming Academy

Дім моди GUCCI разом з найпопулярнішою кіберспортивною платформою FACEIT презентували ігрову академію GUCCI. Академія буде шукати нових талантів, надавати їм гарні умови для розвитку та виковувати з них зірок кіберспорту.