Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Рада директорів FaZe Clan розірвала контракт із генеральним директором Лі Трінком на тлі безкінечного падіння акцій клубу, через що компанія може залишити біржу Nasdaq вже дуже скоро.

Трінк пропрацював в компанії останні п’ять років і при ньому FaZe вийшли на біржу з оцінкою майже в 1 мільярд доларів. Менше ніж за рік акції клубу впали в десятки разів і зараз котуються за 20 з чимось центів за акцію, при цьому вони продовжують дешевшати не дивлячись на успіхи клубу. 

Після звільнення обов’язки CEO виконуватиме фінансовий директор Крістоф Пахлер. Він пропрацював у FaZe 13 місяців, а раніше працював на Sony та Playboy.

В останній рік FaZe, про успіхи яких неодноразово писали Forbes, стагнують. У 2023 році з компанії звільнили 120 співробітників.

Материалы по теме

Директор FaZe Clan звільнив 110 співробітників з 140 і планує розірвати угоди з творцями контенту і ще більше скоротити команду

Повернувшись до керування FaZe Clan його засновник Бенкс повідомив, що звільнив іі залишив лише 30, але в майбутньому планує взагалі залишити лише 10 співробітників!

FaZe Clan остаточно продали GameSquare за ціну в десятки разів меншу, ніж компанія оцінювалася в момент виходу на біржу

Акціонери FaZe Clan на зборах схвалили злиття клубу з холдингом GameSquare. Після ухвали GameSquare отримає 45% акцій, яки оцінюються в 16 мільйонів доларів США.

GameSquare купила FaZe Clan, звільнила директора і повертає до управління клубом засновників Benks, Temperrr та Apex

Провал на фондовій біржі і номінальне банкрутство Faze Clan призвели до того, що клуб було продано і до нього повертаються його засновники Benks, Temperrr і Apex.

Від 1 мільярда доларів до майже нікчемності: у клану FaZe закінчився хайп – переклад статті видання Bloomberg

Правління звільнило генерального директора Лі Трінка після різкого падіння акцій FaZe Clan. А авторитетне вивдання Bloomberg опублікувало велику статтю про історію злету і провалу FaZe на тлі карколомного падіння акцій компанії, яка знаходиться у дуже скрутному становищі. Пропонуємо вашій увазі повний переклад матеріалу.