Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На тлі чуток про великі зміни в складі команда FaZe виграла великий онлайн-турнір Thunderpick World Championship 2023, обігравши в фіналі російський колектив Virtus.pro.

Для перемоги європейцям знадобилося дві карти, проте обидві були не простими, а на Vertigo команди зіграли дві серії додаткових раундів. 

MVP турніру став ropz, який настріляв в фіналі видатний рейтинг 1,43. 

За перемогу FaZe отримали 250 тисяч доларів. Virtus.pro стали багатшими на 100 тисяч. 

Через онлайн-формат і відсутність багатьох топових команд турнір пройшов майже непоміченим серед глядачів у порівнянні з турнірами від ESL з аналогічними призовими фондами. 

На піку за змаганням спостерігало лише 144 тисячі глядачів, причому пік було зареєстровано у грі FURIA проти BIG завдяки бразильським уболівальникам. Фінал турніру дивилося лише 132 тисячі глядачів. 

Завдяки вдалому виступу Monte (3-4 місце) турнір викликав не аби який інтерес з боку українців. Він став рідкісним виключенням, коли права на трансляцію належали не студії Maincast, а їх отримав стрімер Slaxer. 

Він транслював всю подію і зібрав досить круті цифри – понад 250 тисяч переглядів та 50 тисяч унікальних глядачів. В середньому на трансляціях були присутні 849 глядачів, а канал стрімера отримав 3484 нових підписників. 

Материалы по теме

FaZe вибили NAVI з ESL PRO League Season 19

0

FaZe розгромили NAVI в другому турі Play-off  ESL PRO League. На коронному Nuke лідери світового рейтингу віддали лише п’ять раундів. На другій карті гра була надзвичайно близькою і завершилася в додатковий час, проте команда Каррігана знову була сильнішою.

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024 і заробили титул та 100 тисяч доларів. Таким чином європейський колектив, який вже тривалий час займає першу сходинку світового рейтингу, перервав свою серію програних фіналів і здобув важливу перемогу.

MOUZ і FaZe зіграють у фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe і MOUZ вийшли в фінал IEM Chengdu 2024. Вже в неділю команди поборються за трофей, а переможці турніру виграють 100 тисяч доларів з 250 тисячного призового фонду.

FaZe стали першими фіналістами PGL Major Copenhagen 2024 – першого Чемпіоната світу в історії Counter-Strike 2

0

FaZe стали першими гранд-фіналістами PGL Major Copenhagen 2024 після впевненої перемоги над Vitality в протистоянні на трьох картах. Кожна з команд домінувала на одній з карт, а доля матчу вирішувалася на Інферно.