Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Федерація кіберспорту України UESF дискваліфікувала та заборонила виступ на всіх турнірах, до яких має відношення, не тільки гравця клубу IKLA polbandana, а і куди більш відомих професійних гравців.

До списку забанених потрапили гравець російської команди Team Spirit з CS:GO zont1x, колишній гравець Team Spirit з CS:GO w0nderful, а також гравці Team Spirit з Dota 2 Mira та Yatoro.

До списку забанених українці потрапили через те, що грали в командах разом з росіянами після початку повномасштабного вторгнення. 

Хоча для професіоналів сцени цей бан федерації і не несе реальних наслідків, бо вони не грали і не планували виступати на турнірах аматорського рівня, все ж він є своєрідною міткою, яка залишиться з колаборантами назавжди. Навіть через багато років нові покоління українських кіберспортсменів і уболівальників згадуватимуть забанених персонажів не в контексті їх досягнень, а в контексті співпраці з ворогом. 

На нашу думку, створення списку забанених колаборантів є тільки початком. Невдовзі цей список значно розшириться і до нього внесуть багатьох інших, менш відомих гравців, які грали в російських командах чи на російських турнірах після початку великої війни.  

Материалы по теме

Головний суддя UESF пояснив причини дискваліфікації команди Lazer Cats з відбіркових до збірної України з CS2

0

Головний суддя Федерації кіберспорту України Максим ra1mer прокоментував дискваліфікацію з відбіркових до збірної з CS2 команди Lazer Cats. Він повідомив, що UESF планувала допустити забаненого гравця Котів, але після суддівської наради змінила рішення.

UESF не допустила Lazer Cats до відбіркових в збірну України. Директор команди звинуватив федерацію в упередженому ставленні

Федерація кіберспорту України UESF дискваліфікувала команду Lazer Cats з відбіркових до збірної України через присутність в команді читера і гравця, який лише кілька місяців тому брав участь в російському турнірі.

Федерація кіберспорту України UESF проведе кваліфікації на Чемпіонат світу в п’яти дисциплінах

Федерація кіберспорту України UESF анонсувала серію відбіркових змагань до Чемпіонату світу серед збірних країн від всесвітньої федерації кіберспорту IESF.

Чемпіонат України VALORANT Winter Cup 2024 powered by Lenovo LEGION – результати турніру

Перемогою команди ko3aku завершився Чемпіонат України VALORANT Winter Cup 2024 powered by Lenovo LEGION. Турнір проходив за участі Федерації кіберспорту України UESF і мав офіційний статус – на ньому визначався склад збірної України.