Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Європейська кіберспортивна організація Fnatic запустила партнерську програму з британськими коледжами для підтримки студентів, які планують робити кар’єру в іграх та кіберспорті.

Організація оголосила про партнерство з трьома коледжами, де буде читати лекції, залучати молодь до галузі та допомагати студентам з обладнанням. 

Програма Fnatic підтримуватиме Pearson Esports BTEC, кваліфікацію, орієнтовану на практичне навчання для учнів старшої школи у Великобританії.

Понад 2000 студентів у 70 закладах Великобританії зараз вивчають кіберспорт BTEC, курс, який розглядає кіберспорт більше як засіб навчання ключовим навичкам, ніж як безпосередньо спорт.

У рамках програми було оголошено про партнерство з Access Creative College, Queen Mary’s College та Havant and South Downs College. Всі вони запрацюють на початку навчального семестру у вересні 2022 року.

Fnatic заявили, що проводитимуть гостьові лекції, вебінари, мережеві заходи та надаватимуть студентам «інсайдерський доступ до галузі», а також надаватимуть коледжам високотехнологічне обладнання. Також Fnatic будуть намагатися пропонувати галузі різноманітні ролі в секторі кіберспорту, які зараз необхідні.

Окрім проведення лекцій та заходів, Fnatic повідомила, що підтримка курсу включатиме постановку творчих завдань — на основі навчальної програми — щоб надати реальні приклади проблем, з якими студенти можуть зіткнутися, працюючи в галузі.

Такими завданнями, наприклад будуть створення кіберспортивного бренду, організація турнірів, тощо. Мета партнерства — надати студентам, які прагнуть зануритися в індустрію, прямий доступ до реального ігрового бренду.

Fnatic співпрацював з AMD, Monster та іншими ендемічними брендами, тому вони будуть їх транслювати в коледжі.

Крім того, студенти отримають ексклюзивний доступ до подій, турнірів, та знижки на товари Fnatic. 

Джеймс Фрейзер-Мурісон, директор з кіберспорту в коледжі Queen Mary’s та національний тренер Pearson, прокоментував подію: «Як провідний викладач кіберспорту у Великобританії, можу сказати, що це дуже важливо для наших студентів, а також для коледжу.
Партнерство з найбільшою кіберспортивною організацією у Великій Британії означатиме, що ми безпосередньо даємо нашим студентам крок угору в індустрії з досвідом з перших рук, порадами щодо кар’єри та можливостями від глобального бренду в одній з найбільших індустрій у світі».


Коментар Gameinside: В Україні також існує кіберспортивна освіта, представники якої завжди мріяли співпрацювати з NAVI, але так і не змогли знайти точок дотику через те, що це «фінансово не цікаво» команді. Свого часу ми також намагалися інтегрувати наших друзів кіберспортивну академію The Champion в NAVI, але це також не зацікавило чорно-жовтих.

Воно і зрозуміло, навіщо ж вкладати в український кіберспорт, вирощувати українських гравців, коли простіше підписати готових російських.

Читайте також про новий зашквар від NAVI. Команда спочатку анонсувала нового росіянина, але через пів години після виходу про це новини, видалила всі анонси та відео з гравцем. 

Материалы по теме

Скандал року у Dota 2! VALVE порахували бали DPC не за власними правилами і замість Outsiders запрошення на TI отримали fnatic

У світовому кіберспорті черговий скандал, причому цього разу його винуватцеми стали не гравці чи команди, а сама компанія VALVE, яка є правовласником двох провідних кіберспортивних дисциплін Dota 2 та CS:GO.

fnatic rising стали переможцями п’ятого сезону WePlay Academy League, здолавши у фіналі Spirit Academy

0

Молодіжний склад fnatic став переможцем п’ятого сезону WePlay Academy League. У Гранд Фіналі команда перемогла Spirit Academy.

Українець Кирило Карасьов зіграє в півфіналі нижньої сітки VALORANT Masters Copenhagen. Інформація та трансляція

Наближається до розв’язки Мейджор з VALORANT під назвою VALORANT Masters Copenhagen. На турнірі залишилося лише чотири команди, за одну з яких грає наш земляк Кирило Ange1 Карасьов.

Українець, якого свого часу не захотіли брати NAVI, пробився у фінал турніру з призовим фондом 128 тисяч доларів. Його команда зіграє з fnatic

Команда ex-MAD Lions з Українцем Woro2k у складі вийшла у фінал турніру Republeague Season 3. У матчі за 75 тисяч доларів на команду чекає оновлений склад fnatic, але навіть якщо команда Воро програє, вона все одно отримає 32 тисячі доларів за друге місце.