Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

«Українська» команда NAVI відмітилася черговим зашкваром. Після виходу нашої вчорашньої новини про те, що NAVI взяли у склад нового росіянина і виклали анонс одночасно з новиною про російський ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці, команда швидко прибрала всі пости зі своїх соціальних мереж, а також заблокувала розважальне відео з росіянином на своєму каналі.

Також адміністратори прибрали плеєр з відео з новини на сайті та змінили дату новини на архівну, недільної давнини, що ми зафіксували, зробивши скріншоти. 

На жаль для українського кіберспорту сучасні NAVI перетворилися не просто на зрадників, а й на посміховисько.

З початку війни, намагаючись всидіти на двох стільцях, команда не раз відмітилася відверто дитячими діями, які можуть лише обурити та насмішити.

Так на початку війни NAVI прибрали російські прапори у своїх російських гравців на сайті клубу, а потім замінили їх на прапори сірого кольору. У постах, де є росіяни, NAVI не постять російські прапори, а де є українці або громадяни інших країн прапори ставлять. Декілька разів команда замальовувала у фотошопі російські прапори на футболках росіян у заставках до відео та у постах в інстаграм, хоча на оригінальних фотографіях добре видно, що прапори були.

У рамках «політики двох стільців» керівництво NAVI продовжує постити проукраїнські сторіси у власних соціальних мережах, при цьому перебуваючи у безпеці за кордоном. Потрібно усвідомити, що для керівництва NAVI не залишилося моральних принципів. Ці люди не бачать дисонансу у тому, щоб наймати росіян і платити їм зарплату в той час, як інші росіяни вчиняють геноцид українського народу. 

Материалы по теме

Українець Дмитро Xron Сахарук на Чемпіонаті Світу з Quake. Всіх росіян і білоруса дискваліфікували з турніру

Цими днями у Бухаресті в студії PGL проходить Quake World Championship 2022, де 24 кращі квейкери планети змагаються за призовий фонд у 150 тисяч доларів.  Україну представляє Дмитро Xron Сахарук, який грає за клуб NAVI. 

BLAST Premier: Fall Groups 2022 — Репортаж з турніру, трансляція та основна інформація

В Копенгагені стартував перший після літнього періоду відпусток турнір BLAST Premier: Fall Groups 2022. В турнірі бере участь більшість провідних команд світу, багато з яких буде дуже цікаво спостерігати, через те, що вони змінили склади та зараз зовсім незрозуміло, як це на них відіб’ється.

Сплячий прокидається: s1mple перейменував свій паблік у мережі VK в «Слава Украине!» та залишив кілька цікавих повідомлень

Здається в Олександра s1mple Костилєва просинається справжня громадянська позиція справжнього українця. Зірковий гравець NAVI змінив назву свого трьохсот тисячного пабліка у російській соціальній мережі VK на «Слава Украине!»

Скандал року у Dota 2! VALVE порахували бали DPC не за власними правилами і замість Outsiders запрошення на TI отримали fnatic

У світовому кіберспорті черговий скандал, причому цього разу його винуватцеми стали не гравці чи команди, а сама компанія VALVE, яка є правовласником двох провідних кіберспортивних дисциплін Dota 2 та CS:GO.