Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

“Українська” команда NAVI відмітилася черговим зашкваром. Після виходу нашої вчорашньої новини про те, що NAVI взяли у склад нового росіянина і виклали анонс одночасно з новиною про російський ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці, команда швидко прибрала всі пости зі своїх соціальних мереж, а також заблокувала розважальне відео з росіянином на своєму каналі.

Також адміністратори прибрали плеєр з відео з новини на сайті та змінили дату новини на архівну, недільної давнини, що ми зафіксували, зробивши скріншоти. 

На жаль для українського кіберспорту сучасні NAVI перетворилися не просто на зрадників, а й на посміховисько.

З початку війни, намагаючись всидіти на двох стільцях, команда не раз відмітилася відверто дитячими діями, які можуть лише обурити та насмішити.

Так на початку війни NAVI прибрали російські прапори у своїх російських гравців на сайті клубу, а потім замінили їх на прапори сірого кольору. У постах, де є росіяни, NAVI не постять російські прапори, а де є українці або громадяни інших країн прапори ставлять. Декілька разів команда замальовувала у фотошопі російські прапори на футболках росіян у заставках до відео та у постах в інстаграм, хоча на оригінальних фотографіях добре видно, що прапори були.

У рамках “політики двох стільців” керівництво NAVI продовжує постити проукраїнські сторіси у власних соціальних мережах, при цьому перебуваючи у безпеці за кордоном. Потрібно усвідомити, що для керівництва NAVI не залишилося моральних принципів. Ці люди не бачать дисонансу у тому, щоб наймати росіян і платити їм зарплату в той час, як інші росіяни вчиняють геноцид українського народу. 

Материалы по теме

NAVI програли двом російським командам і знову не їдуть на The International

0

Нова ера знову скасовується, основний склад NAVI з Dota 2 програв на закритих кваліфікаціях на The International в Східній Європі і не побореться за Аегіс четвертий рік поспіль.

BLAST Premier: Spring Final 2024 – NAVI провалили фінал, але довели, що не випадково виграли Мейджор

0

Natus Vincere не змогли здолати дракона і завершили перше півріччя 2024 року другими після Spirit, але з планами повернутися з відпустки ще сильнішими.

NAVI і Spirit вийшли в фінал BLAST Premier: Spring Final 2024 і визначать найкращу команду першого сезону 2024 року

NAVI і Spirit вийшли в фінал BLAST Premier: Spring Final 2024 і саме ці дві команди в неділю поставлять крапку в питанні, який з колективів був найкращим в першій половині 2024 року.

NAVI підписали склад з Teamfight Tactics. Все заради клубного заліку на Esports World Cup

NAVI відкрили ще один склад, цього разу автобатлера Teamfight Tactics. До нього увійшли чотири південнокорейські гравці, які раніше виступали під тегом Dark Horse.