Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Міжнародна компанія з ігор та кіберспорту GameSquare Esports повідомила про втрату в розмірі 3,89 млн доларів за перший квартал 2022 року, який завершився 31 березня.

GameSquare також оголосила про прибуток у розмірі 5,04 млн доларів США протягом трьох місяців, що є значним збільшенням з 820 129 доларів США у першому кварталі 2021 року. Частина прибутку була отримана через кіберспортивні команди компанії, при цьому підрозділ генерував дохід 1,92 млн доларів США.

У звіті підкреслюється, що доходи, отримані через його команди з кіберспорту, включають спонсорство, призові гроші та «доходи, пов’язані з гравцями». 

GameSquare є материнською компанією кіберспортивних організацій Complexity, LGD Gaming та R7 Gaming.

За тримісячний період агентські послуги компанії принесли близько 3 мільйонів доларів США. Агентство GameSquare включає Code Red Esports, Zoned і Cut + Sew.

Збиток у першому кварталі 2022 року значною мірою був пов’язаний із витратами GameSquare у розмірі 5,66 мільйона доларів, а зарплата, консультації та гонорари за управління становили 2,66 мільйона доларів. Крім того, компанія повідомила про продажі у 3,39 млн доларів.

Джастін Кенна, генеральний директор GameSquare «Ми продовжуємо досягати відмінного прогресу, створюючи провідну кіберспортивну та ігрову компанію. Ми перевищили наш внутрішній план продажів у першому кварталі 2022 року, і ми добре просуваємося на шляху до прибутковості.

«Наш канал продажів є надійним, і ми продовжуємо спостерігати значне зростання кількості та розміру запитів на пропозиції для наших агентських компаній та діяльності з продажу в Complexity Gaming. Ми віримо, що ефект операційного левериджу стане все більш очевидним протягом 2022 року, оскільки ми інвестували у фундамент, необхідний для підтримки нашого швидкого зростання та перетворення в прибутковий кіберспортивний та ігровий бізнес».

Раніше цього року GameSquare оприлюднила свій фінансовий звіт за 2021 рік, у якому компанія зафіксувала повну втрату в розмірі 26,5 млн канадських доларів.

Читайте також про спроби контролю лутбоксів в іграх з боку регулюючих органів європейських країн. 

Материалы по теме

Після тривалої перерви jks приєднається до G2 де замінить jackz, хто замінить Aleksib так і невідомо

0

Австралійський гравець jks, який останнім часом перебував на лаві запасних у Complexity, приєднається до G2, про це повідомив портал Dexerto.

Vitality знищила Complexity, а ZywOo встановив рекорд всіх часів на PGL Major Antwerp 2022

0

Команда Vitality дуже впевнено почала етап Претендентів на PGL Major Antwerp 2022.

GameSquare Esports оприлюднила фінансовий звіт за 2021 рік. Чергова кіберспортивна компанія несе значні збитки

Міжнародна ігрова та кіберспортивна компанія GameSquare Esports, яка є власником кіберспортивної агенції Code Red Esports і кіберспортивних організацій Complexity Gaming, LGD Gaming та R7 Gaming, поділилася фінансовим звітом за 2021 рік.