Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Генеральний директор Epic Esports Events Марк Овербух повідомив у своєму телеграмі про те, що компанія GGbet, яка раніше казала, що йде з російського ринку через війну, розмістила рекламу ставок на фінальний матч PGL Arlington Major у російському популярному пабліку Двач, який нараховує понад 600 тисяч підписників.

Нагадаємо, що GGbet є головним партнером українського кіберспортивного клубу Natus Vincere та студії трансляцій Maincast. За інформацією у кулуарах Maincast та NAVI взагалі пов’язані з букмекером набагато більш тісними стосунками ніж партнерські. 

На момент написання новини рекламу на каналі Двач переглянули понад 100 тисяч користувачів. 

При переході за посиланням з України, користувач потрапляє до сторінки з умовами акції у гривні, проте при переході з Росії чи через VPN, користувач потрапляє до такої самої сторінки, де всі умови вказані в російських рублях.

Також при переході з російської ip-адреси у розділі поповнення рахунку та виводу грошей доступні російські картки MИР, які працюють тільки у РФ та країнах, які допомагають Росії обходити міжнародні санкції.

Реклама на Двач

Заява про припинення діяльності БК в Росії

Сторінка, на яку веде посилання у рекламі на Двач, якщо переходити з адреси в РФ

Сторінка поповнення рахунку при переході з адреси в РФ

 

Схоже на те, що для GGbet, який ще нещодавно проводив благодійну акцію разом з NAVI, гроші не пахнуть. Українському суспільству буде дуже цікаво почути пояснення цієї ситуації від букмекера, який прямо зараз рекламується на українськомовній трансляції Мейджора в Арлінгтоні від Мейнкаст. 

Також дуже цікаво буде побачити реакцію студії Maincast та клубу NAVI на цю ганебну подію.

Материалы по теме

NAVI розмістили звернення Зеленського на своїй сторінці у VK. Її забанили наказом прокуратури РФ

Natus Vincere розмістили на своїй сторінці у VK звернення Президента України Володимира Зеленського до росіян, а також номери, за якими окупанти можуть подзвонити і здатися в полон. Через чотири години після розміщення звернення сторінку NAVI було заблоковано згідно з постановою прокуратури Російської Федерації.

Найбільші команди з VALORANT, які Riot Games залишила за бортом франшизної ліги

Вчора Riot Games оголосила 30 команд- партнерів, які з 2023 року будуть брати участь у професійних франшизних лігах VCT, навколо який буде будуватися основний кіберспорт у VALORANT.

Стали відомі групи турніру останнього шансу, через який команди можуть потрапити на The International 11

Став відомим склад груп турніру останнього шансу на The International 11.  12 команд з усього світу будуть претендувати на 2 запрошення в основну стадію турніру. Команди було поділено на дві групи по 6 колективів.

Riot Games оголосила всіх партнерів професійних ліг VALORANT. Там є NAVI, але немає команди Кирила Карасьова FPX

Riot Games оголосили всі команди, які стануть партнерами професійної франшизної ліги з VALORANT. Партнерами розробника гри стануть тридцять організацій, по десять з трьох регіонів, у яких будуть проводитись регулярні ліги.