Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Генеральний директор Epic Esports Events Марк Овербух повідомив у своєму телеграмі про те, що компанія GGbet, яка раніше казала, що йде з російського ринку через війну, розмістила рекламу ставок на фінальний матч PGL Arlington Major у російському популярному пабліку Двач, який нараховує понад 600 тисяч підписників.

Нагадаємо, що GGbet є головним партнером українського кіберспортивного клубу Natus Vincere та студії трансляцій Maincast. За інформацією у кулуарах Maincast та NAVI взагалі пов’язані з букмекером набагато більш тісними стосунками ніж партнерські. 

На момент написання новини рекламу на каналі Двач переглянули понад 100 тисяч користувачів. 

При переході за посиланням з України, користувач потрапляє до сторінки з умовами акції у гривні, проте при переході з Росії чи через VPN, користувач потрапляє до такої самої сторінки, де всі умови вказані в російських рублях.

Також при переході з російської ip-адреси у розділі поповнення рахунку та виводу грошей доступні російські картки MИР, які працюють тільки у РФ та країнах, які допомагають Росії обходити міжнародні санкції.

Реклама на Двач

Заява про припинення діяльності БК в Росії

Сторінка, на яку веде посилання у рекламі на Двач, якщо переходити з адреси в РФ

Сторінка поповнення рахунку при переході з адреси в РФ

 

Схоже на те, що для GGbet, який ще нещодавно проводив благодійну акцію разом з NAVI, гроші не пахнуть. Українському суспільству буде дуже цікаво почути пояснення цієї ситуації від букмекера, який прямо зараз рекламується на українськомовній трансляції Мейджора в Арлінгтоні від Мейнкаст. 

Також дуже цікаво буде побачити реакцію студії Maincast та клубу NAVI на цю ганебну подію.

Материалы по теме

Інтерв’ю з новачком NAVI Андрієм npl Кухарським з IEM Katowice 2023

NAVI потужно стартували в груповій стадії IEM Katowice 2023 і всю увагу прикуто до новачка команди Андрія npl Кухарського, який тягнув команду на дно на початку року, проте показав не погану гру на турнірі в Польщі. Всі розуміють, що саме від його прогресу буде залежати, чи зможуть NAVI знову стати претендентами на титули, чи «епоха

NAVI легко здолали Liquid і гарантували собі вихід у Play-off IEM Katowice 2023

0

Natus Vincere без особливих проблем впоралися з Liquid і гарантували собі вихід у Play-off IEM Katowice 2023. Команда Блейда почала з дуже легкої перемоги на Inferno і мала лише незначні проблеми на Anubis, проте змогла отримати перемогу у додаткових раундах і завершити зустріч з рахунком 2-0.

Ще один колаборант — українець Володимир Noone Міненко буде грати за російську команду на російській лізі

Колишній гравець NAVI, українець, про правильну позицію якого неодноразово казали в команді чорно-жовтих, дійсно перейшов на темну сторону, приєднавшись до російської команди Darkside. Володимир Noone Міненко не тільки приєднався до росіян під час війни, а і буде брати участь у лізі від російського букмекера, який пов’язаний з людьми з уряду країни-терориста.

NAVI звільнили двох українців і казахстанця зі складу з Dota 2

NAVI у не властивій їм манері з невластивими клубу формулюваннями звільнили ядро свого складу з Dota 2. Шукати нові можливості пішли два українці V-Tune та laise, а також казахстанець Nicky`Cool.