Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Адміністрація готелю Lovin Malta, на який поскаржився s1mple, відповіла зірковому кіберспортсмену зустрічними звинуваченнями. Раніше українець виклав фото з цвіллю у його номері та поскаржився на комах.

У відповідь готель відмітив, що s1mple забув сказати, що провів у готелі три тижні, постійно замовляючи їжу і напої в номер і відмовляючись від прибирання кімнати.

«Учора, коли ми дізналися про цвіль у кімнаті через його публікацію в соцмережах, ми усунули проблему протягом 15 хвилин», — повідомило керівництво готелю Lovin Malta після того, як публікація s1mple потрапила у кіберспортивні новини по усьому світу.

Відомий готель заявив, що твіти s1mple «вводять в оману» і не містять контексту ситуації.

За заявами керівництва готелю, Олександр Костилєв заселився в номер ще 19 cерпня і провів там 21 день з табличкою «Не турбувати» на дверях. 

Дійшло до того, що готель залишив постільну білизну біля його дверей і надіслав йому листа з проханням дозволити їм прибрати його номер.

Кіберспортсмен не тільки відмовився, але й сказав персоналу, щоб ні за яких обставин не заходили до його кімнати.

За словами керівництва, до прибуття S1mple у цьому приміщенні не було ні цвілі, ні комах.

У готелі пояснили, що спочатку S1mple мав дві кімнати: одну для ігор і одну для проживання, але незабаром в готель заїхали інші геймери, тому вони попросили його звільнити одну з заброньованих на ці дати кімнат. Переїхавши до іншої, кіберспортсмен і опублікував твіт з пліснявою.

S1mple також не повідомив готель про цвіль, про проблему вони дізналися лиже з його публікації у твіттері та все вирішили протягом 15-20 хвилин.

Проте s1mple не погодився і виклав чергову серію твітів. 

Поки ця Санта Барбара продовжується, українці, що перебувають під постійними обстрілами, дуже співчувають Костилєву.

Тяжка доля спіткала зірку кіберспорту — пліснява, мурахи, і навіть готель Lovin Malta — весь світ проти «провідного українського волонтера» за версією Птушкіна. 

Материалы по теме

Asus та Artline за підтримки NAVI зібрали більше мільйона гривен для допомоги України

Український офіс ASUS та вітчизняний збиральник ПК компанія  Artline за підтримки клубу NAVI провели благодійну лотерею, де розігрували потужний ПК у патріотичному дизайні та інші призи.

NAVI оголосили новий склад з Dota 2. До клубу приєдналися два казахи, які під час війни грали в лізі D2CL, яку спонсорує олігарх Путіна

NAVI оголосили оновлений склад, який буде змагатися у сезоні DPC 2023. Український клуб обійшовся без несподіванок, у порівнянні з минулим сезоном змінилися тільки два гравці Solo та No[o]ne, про вихід яких зі складу чорно-жовтих повідомлялося ще після завершення The International.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

NAVI, ASUS та Artline проведуть благодійну лотерею, де можна виграти потужний патріотичний ПК

Ідея лотерей, яку вигадав Олександр Петрик, стала такою популярною, що її перейняли навіть NAVI. Український клуб разом з ASUS та  українським збірниками комп’ютерів Artline влаштовують благодійну лотерею, де розіграють потужний ігровий ПК з патріотичним дизайном.