Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда HEROIC підписала гравця Copenhagen Flames Якоба jabbi Нігаарда. Нагадаємо, що зовсім недавно данський клуб, попри гучну перемогу на Pinnacle Cup, звільнив refrezh. Річ у тому, що Heroic ніяк не може виграти вагомі титули та весь час зупиняється за 1-2 кроки від них. В якийсь момент керівництво клубу здалося і вирішило, що настав час змін.

Офіційна заява клубу

Ми раді повідомити, що команда Heroic Counter-Strike підписала контракт з Якобом «jabbi» Нігаард, який негайно приєднається до команди на буткемпі для підготовки до Кельна.

Промова Якоба jabbi Нігаарда:

Я радий приєднатися до Heroic. Для мене це чудова можливість стати частиною цієї команди. Це команда, яка грає в захоплюючий CS, незмінно перебуваючи в топ-5. Я з нетерпінням чекаю, на те, щоб показати, що можу допомогти підняти Heroic ще вище. Це буде нова захоплююча подорож, і Heroic — ідеальне місце для мене, щоб продовжити свій розвиток. Я також знаю багатьох гравців у команді – вони чудові хлопці.

Олівер Валсгаард, керівник відділу кіберспортивних операцій:

З Якобом ми отримуємо одного з найперспективніших молодих гравців у Данії. Йому 18 років, він уже виступав на двох CS:GO Majors. Він дуже зрілий для свого віку, добре спілкується, вміє стріляти. Якоб чудово ставиться до важкої роботи та постійно прагне вдосконалюватися. Ми дуже раді мати його на борту, і ми вважаємо, що він є тим, чого не вистачає, щоб змусити нас постійно боротися за найбільші трофеї.

Багато людей, імовірно, зададуться питанням щодо зміни команди, яка стабільно виступає в топ-10, але в Heroic ми готові ризикнути чимось дуже хорошим, маючи шанс стати найкращими.

Ядро цієї команди є молодим і дуже талановитим, і з нашим сильним лідерством і командою підтримки навколо них ми віримо, що вони будуть однією з найкращих команд світу протягом багатьох років.

Читайте також про те, що Heroic звільнили Ісмаїла refrezh Алі після перемоги на турнірі. 

Материалы по теме

Тренер Copenhagen Flames розповів, за яку суму не вдалося продати склад команди. Можливо суми трансферів у CS:GO не такі великі, як нам про них розповідають?

Стала відома сума, за яку власники Copenhagen Flames хотіли продати склад з CS:GO. Історичний тег ніколи не був топовим, але склад команди несподівано вистрілив, вийшовши у групову стадію PGL Major Stockholm 2021, після цього з командою почали рахуватися, а останній рік колектив стабільно входив в першу 20-ку світового рейтингу іноді навіть пробиваючись до десятки.

Heroic звільнили Ісмаїла refrezh Алі, сподіваючись зробити «важливий останній крок», щоб стати найкращими у CS:GO

0

Heroic, попри тріумф на Pinnacle Cup Championship 2022, де команда зайняла перше місце, легко обігравши у фіналі Astralis, наважилася на заміну. З команди звільнено Ісмаїла refrezh Алі.

Зарплати у Fnatic сягають 25 тисяч доларів? На це натякнув співвласник Copenhagen Flames

Співвласник Copenhagen Flames, які нещодавно продали двох гравців у Fnatic, розповів про проблеми зі збереженням команди після її успіхів останнім часом. Головна проблема, як завжди, в зростанні апетитів гравців, які починають пробиватися на кіберспортивний Олімп.