Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Heroic, попри тріумф на Pinnacle Cup Championship 2022, де команда зайняла перше місце, легко обігравши у фіналі Astralis, наважилася на заміну. З команди звільнено Ісмаїла refrezh Алі.

Гравець пробув у команді майже 500 днів, здобувши чимало титулів, проте команда наважилася на зміни тому, що весь час зупинялася в кроці від перемоги на головних турнірах. 

26 лютого ми оголосили про підписання Ісмаїла refrezh Алі.

11 квітня, всього через 44 дні, Heroic виграв трофей ESL Pro League в епічному стилі. Гравець приніс миттєвий імпакт!

З того часу команда отримала багато чудового досвіду разом як на сервері, так і поза ним. На сервері refrezh допоміг нам не лише виграти ESL Pro League Season 13, а й вийти на етапи плей-офф у PGL Major Стокгольм і PGL Major Antwerp. Лише минулого тижня він підняв трофей чемпіонату Pinnacle Cup разом з рештою команди в Лунді. Закінчивши на високій ноті!

У Heroic наша команда завжди відчувала себе як сім’я, а Ісмаїл вніс величезний внесок в атмосферу та соціальну сторону команди. Він дуже працьовитий, робить божевільні речі на сервері й просто чудовий товариш по команді.

Тож навіщо вносити зміни?

З моменту створення цього складу з 5 осіб ми завжди вірили, що команда здатна на великі речі. Проте протягом останнього року клуб Heroic був дуже конкурентоспроможним у головних турнірах, але ніяк не міг зробити останній найважливіший крок. Тому, незважаючи на всі якості refrezh , ми вирішили, що настав час спробувати щось нове.

refrezh залишиться на контракті з Heroic, поки шукатиме нові можливості. Ми допоможемо йому в будь-який спосіб.

За свою кар’єру 24 річний гравець Ісмаїл refrezh Алі заробив близько 250 тисяч доларів призових. Всі його головні досягнення пов’язані з командою Heroic, а найбільшими перемогами слід вважати його дебют за данців, коли команда перемогла Gambit у фіналі ESL Pro League Season 13, 3-4 місця на Мейджорі в Стокгольмі та останній турнір Pinnacle Cup Championship 2022, коли Heroic виграли призові у 150 тисяч доларів. 

Головні здобутки refrezh 

Читайте також про нову професійну українську команду, яку створив комп’ютерний клуб за заході України. 

Материалы по теме

Як дивитися IEM Cologne 2022: трансляція, розклад, команди та цікаві факти

Починається IEM Cologne 2022 — одна з найцікавіших подій року у CS:GO. Пропонуємо нашим читачам разом спостерігати за цим надзвичайно цікавим турніром, який завершує перше півріччя у змагальному CS:GO найвищого рівня.

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.