Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Activision завела сторінку в Steam через чотири роки після появи цієї функції, геймери вирішили, що Microsoft, яка купує Activision, вирішила перевести свої ігри у Steam і, можливо, навіть відмовитися від власного сервісу Battle.net.

Першим дзвіночком для цього стала поява Call of Duty: Modern Warfare II у цифровому магазині Valve, а сьогодні з’явилася повноцінна сторінка, яка поки що зовсім порожня, але ймовірно скоро почне поповнюватися всіма недавно випущеними продуктами.

Наприклад, нещодавно в базі даних Steam був виявлений платформер Crash Bandicoot 4: It’s About Time.

Якщо Microsoft дійсно перенесе ігри Activision-Blizzard у Xbox Games Pass або навіть просто в магазин, виникає питання, що буде з фірмовою програмою запуску Battle.net, яка вже працює з іграми від World of Warcraft до Call of Duty та Overwatch.

Читайте також про ТОР-10 найпопулярніших кіберспортсменів у Twitter. 

Материалы по теме

Valve заробляє 15 мільйонів на кожного працюючого в компанії. Стали відомі зарплати розробників CS і Dota

Видання theverge розкрило цікаві дані щодо компанії Valve, яка займає одне з ключових місць у світі геймінгу насамперед завдяки контролю платформи Steam.

Microsoft закрили підрозділ, який займався расовою різноманітностю, рівністю та інклюзивністю (DEI)

Microsoft звільняють свою команду програми DEI, яку було створено у 2020 році для збільшення в компанії расової різноманітності, дотримання прав меншин і збільшення відсотка чорношкірих працівників, які працюють в компанії.

В Steam з’явилася функція запису ігрового процесу будь яких ігор на платформі

В Steam з’явилася функція запису вашої гри, що дозволить гравцям не втратити круті ігрові моменти, хайлайти, перемоги над босами та інше, для чого раніше було потрібно використовувати стороннє програмне забезпечення.

Мільярди доларів геймери витратили на ігри в Steam, які не запускали жодного разу. PCGamesN підрахували точну цифру

Видання PCGamesN у колаборації з сервісом SteamIDFinder підрахувало, на яку суму геймери з усього світу купили комп’ютерних ігорв в Steam і при цьому жодного разу їх не запустили.