Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Activision завела сторінку в Steam через чотири роки після появи цієї функції, геймери вирішили, що Microsoft, яка купує Activision, вирішила перевести свої ігри у Steam і, можливо, навіть відмовитися від власного сервісу Battle.net.

Першим дзвіночком для цього стала поява Call of Duty: Modern Warfare II у цифровому магазині Valve, а сьогодні з’явилася повноцінна сторінка, яка поки що зовсім порожня, але ймовірно скоро почне поповнюватися всіма недавно випущеними продуктами.

Наприклад, нещодавно в базі даних Steam був виявлений платформер Crash Bandicoot 4: It’s About Time.

Якщо Microsoft дійсно перенесе ігри Activision-Blizzard у Xbox Games Pass або навіть просто в магазин, виникає питання, що буде з фірмовою програмою запуску Battle.net, яка вже працює з іграми від World of Warcraft до Call of Duty та Overwatch.

Читайте також про ТОР-10 найпопулярніших кіберспортсменів у Twitter. 

Материалы по теме

VK Play намагається отримати ексклюзивні права і замінили Steam та Epic Games Store в Росії

Російська компанія VK планує перетворити свій сервіс VK Play в аналог таких головних ігрових платформ, як Steam та Epic Games. Джерела повідомляють, що компанія вже веде перемовини з розробниками ігор і планує отримати ексклюзивні права на Росію та деякі дружні країни так званого СНД.

В Steam проходить фестиваль українських ігор. Весличезні знижки!

У Steam розпочався фестиваль українських ігор, серед яких можна знайти як світові хіти, так і інді-розробки. Ігри можна придбати зі знижками до 80%. Посилання на фестиваль. 

Microsoft каже, що SONY платить розробникам за те, щоб вони не додавали свої ігри у Xbox Game Pass

Microsoft звинуватила SONY в тому, що японська компанія платить розробникам, щоб вони не додавали свої ігри до Xbox Game Pass.

В Індонезії уряд заблокував Steam та всі основні ігрові платформи, вимагаючи надати їм доступ до даних користувачів

В Індонезії заблокували більшість провідних ігрових платформ. Це відбулося через місцевий закон «про приземлення», за яким держава вимагає від розробників ігор надавати їй доступ до даних користувачів на території країни.