Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Філ Спенсер, генеральний директор Microsoft Gaming, підтвердив, що OverwatchDiablo та Call of Duty з’являться у платній службі підписки Microsoft Xbox Game Pass.

Ця новина з’явилася на тлі придбання Microsoft Activision Blizzard, розробника цих ігор. Спенсер сказав, що Blizzard хоче, щоб Overwatch, Diablo та CoD на Game Pass розвивали ігрові спільноти.

«Послуги підписки, такі як Game Pass, роблять ігри доступнішими та допомагають гравцям з усього світу знайти свою наступну улюблену гру. Game Pass дає змогу розробникам надавати більше ігор більшій кількості гравців», — сказав Спенсер. «Ми маємо намір зробити улюблену бібліотеку ігор Activision Blizzard, включаючи Overwatch, Diablo та Call of Duty, доступною в Game Pass і розвивати ці ігрові спільноти. Забезпечуючи ще більше цінності для гравців, ми сподіваємося продовжувати розвивати Game Pass, розширюючи його привабливість для мобільних телефонів і будь-яких підключених пристроїв».

Xbox Game Pass пропонує власникам Xbox і гравцям на ПК цифрову бібліотеку з понад 100 ігор. Бібліотека регулярно поповнюється новими іграми, а деякі з них навіть виходять одночасно зі світовою прем’єрою. Зараз місячна підписка на Game Pass становить від 9,99 до 14,99 доларів.

Материалы по теме

Blizzard починають контролювати голосовий чат у Overwatch 2 для боротьби з токсичністю

Стало відомо, що Blizzard запускає контроль голосового чату в грі Overwatch 2. Автоматична система буде аналізувати висловлювання гравця в разі, якщо на нього поступила скарга.

Dallas Fuel перемогли у фіналі Overwatch League Championship 2022. Підсумки турніру

Dallas Fuel вперше у своїй історії перемогли у фіналі  Overwatch League Championship 2022 та заробили 1 мільйон доларів з загального призового фонду у 2 мільйона 550 тисяч доларів США.

McDonald’s зробили колаборацію з Blizzard, присвячену виходу Overwatch 2

Щоб відсвяткувати випуск довгоочікуваної гри Overwatch 2, McDonald’s Australia у партнерстві з Blizzard створили три страви на тему Overwatch.

Автор відео для дорослих показав нові моделі дівчат з Overwatch 2: його пост став популярнішим за анонс релізу гри

3D-аніматор мультиків для дорослих з ніком Memz3D повідомив у своєму Твіттері про успішне створення нових моделей головних героїнь з гри Overwatch 2: Мерсі, Трейсер, Діви та Кіріко.