Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий інсайдер OverDrive повідомив, що за його інформацією до змагального CS:GO повертаються ветерани, які останнім часом пропали зі сцени у складі з менш відомими і більш молодими гравцями.

Яку назву обере команда поки не відомо, але вона буде складатися повністю з українців і матиме такий склад: 

Edward
Bondik
isk
alex666
fostar

Найвідомішим гравцем буде Іван Edward Сухарєв, який багато років грав в NAVI, та заробив за свою кар’єру понад 700 тисяч доларів призових. Гравець залишив народжених перемагати у 2019 році не за власним бажанням і з того часу змінив декілька команд, але так і не зміг повернутися на топовий рівень. Найбільші призові, які команда Едварда змогла заробити після NAVI, склали трохи більш як 3 тисячі доларів.

Bondik відомий перш за все як гравець HR часів, коли команда грала на великих турнірах. За кар’єру Владислав Нечипорчук заробив близько 150 тисяч доларів і навіть встиг пограти разом з Едвардом у Winstrike після того, як Ваню кікнули з NAVI. Останньою командою Бондіка була команда Onyx, яка з перемінним успіхом виступала на Тір-3 турнірах, та ніяк не могла пройти кваліфікацію на топові змагання. 

Ярослав іsk Ісаков відомий як перспективний свого часу київський аматор, який гідно виступав на київських ланах, а потім переїхав до Англії. За кар’єру заробив трохи більше 3 тисяч доларів, але завжди був скіловим гравцем, головною проблемою якого була токсичність. До березня цього року українець грав за англійський клуб Into The Breach.

Олексій alex666 Ярмошчук відмітився другим місцем на FPL у травні цього року, а до того грав за такі сильні аматорські команди, як okura, GUCCI SQUAD та останній склад HellRaisers.

Станіслав fostar Осташевський встиг пограти в купі команд, включаючи Nemiga, Cyber Legacy та pro100. За кар’єру гравець виграв понад 8 тисяч доларів, а останнім часом грав за російський БК-клуб 1win, який залишив після початку широкомасштабної війни в Україні. 

Поява нової української команди — це завжди свято. Можливо команда вистрілить, а можливо ні, але в будь якому разі вона підсилить конкуренцію на внутрішній сцені та додасть зацікавленості українським уболівальникам. 

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

Кіберспорт — що пішло не так? Переклад статті колишнього працівника ESL

Публікуємо переклад цікавої статті з поглядом з «середини» кіберспорту. Автор статі 15 років пропрацював в індустрії, дев’ять з яких провів в лавах найбільшого турнірного оператора ESL. Ми неодноразово поверталися до головних проблем кіберспорту, проте думка Олівера Максфілда цікава насамперед своєю експертністю.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.