Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий інсайдер OverDrive повідомив, що за його інформацією до змагального CS:GO повертаються ветерани, які останнім часом пропали зі сцени у складі з менш відомими і більш молодими гравцями.

Яку назву обере команда поки не відомо, але вона буде складатися повністю з українців і матиме такий склад: 

Edward
Bondik
isk
alex666
fostar

Найвідомішим гравцем буде Іван Edward Сухарєв, який багато років грав в NAVI, та заробив за свою кар’єру понад 700 тисяч доларів призових. Гравець залишив народжених перемагати у 2019 році не за власним бажанням і з того часу змінив декілька команд, але так і не зміг повернутися на топовий рівень. Найбільші призові, які команда Едварда змогла заробити після NAVI, склали трохи більш як 3 тисячі доларів.

Bondik відомий перш за все як гравець HR часів, коли команда грала на великих турнірах. За кар’єру Владислав Нечипорчук заробив близько 150 тисяч доларів і навіть встиг пограти разом з Едвардом у Winstrike після того, як Ваню кікнули з NAVI. Останньою командою Бондіка була команда Onyx, яка з перемінним успіхом виступала на Тір-3 турнірах, та ніяк не могла пройти кваліфікацію на топові змагання. 

Ярослав іsk Ісаков відомий як перспективний свого часу київський аматор, який гідно виступав на київських ланах, а потім переїхав до Англії. За кар’єру заробив трохи більше 3 тисяч доларів, але завжди був скіловим гравцем, головною проблемою якого була токсичність. До березня цього року українець грав за англійський клуб Into The Breach.

Олексій alex666 Ярмошчук відмітився другим місцем на FPL у травні цього року, а до того грав за такі сильні аматорські команди, як okura, GUCCI SQUAD та останній склад HellRaisers.

Станіслав fostar Осташевський встиг пограти в купі команд, включаючи Nemiga, Cyber Legacy та pro100. За кар’єру гравець виграв понад 8 тисяч доларів, а останнім часом грав за російський БК-клуб 1win, який залишив після початку широкомасштабної війни в Україні. 

Поява нової української команди — це завжди свято. Можливо команда вистрілить, а можливо ні, але в будь якому разі вона підсилить конкуренцію на внутрішній сцені та додасть зацікавленості українським уболівальникам. 

Материалы по теме

Українець Дмитро Xron Сахарук на Чемпіонаті Світу з Quake. Всіх росіян і білоруса дискваліфікували з турніру

Цими днями у Бухаресті в студії PGL проходить Quake World Championship 2022, де 24 кращі квейкери планети змагаються за призовий фонд у 150 тисяч доларів.  Україну представляє Дмитро Xron Сахарук, який грає за клуб NAVI. 

BLAST Premier: Fall Groups 2022 — Репортаж з турніру, трансляція та основна інформація

В Копенгагені стартував перший після літнього періоду відпусток турнір BLAST Premier: Fall Groups 2022. В турнірі бере участь більшість провідних команд світу, багато з яких буде дуже цікаво спостерігати, через те, що вони змінили склади та зараз зовсім незрозуміло, як це на них відіб’ється.

Сплячий прокидається: s1mple перейменував свій паблік у мережі VK в «Слава Украине!» та залишив кілька цікавих повідомлень

Здається в Олександра s1mple Костилєва просинається справжня громадянська позиція справжнього українця. Зірковий гравець NAVI змінив назву свого трьохсот тисячного пабліка у російській соціальній мережі VK на «Слава Украине!»

ІСТОРІЯ CS:GO 2016 РІК: Сходження бразильського Counter-Strike

Пропонуємо вашій увазі переклад п’ятої частини серії статей про історію CS:GO, яку створив портал HLTV.org до десятої річниці легендарної гри. Новий рік відмітився домінацією бразильців, створенням ELEAGUE, виходом CS:GO на TV та багато чим іншим.