Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий інсайдер OverDrive повідомив, що за його інформацією до змагального CS:GO повертаються ветерани, які останнім часом пропали зі сцени у складі з менш відомими і більш молодими гравцями.

Яку назву обере команда поки не відомо, але вона буде складатися повністю з українців і матиме такий склад: 

Edward
Bondik
isk
alex666
fostar

Найвідомішим гравцем буде Іван Edward Сухарєв, який багато років грав в NAVI, та заробив за свою кар’єру понад 700 тисяч доларів призових. Гравець залишив народжених перемагати у 2019 році не за власним бажанням і з того часу змінив декілька команд, але так і не зміг повернутися на топовий рівень. Найбільші призові, які команда Едварда змогла заробити після NAVI, склали трохи більш як 3 тисячі доларів.

Bondik відомий перш за все як гравець HR часів, коли команда грала на великих турнірах. За кар’єру Владислав Нечипорчук заробив близько 150 тисяч доларів і навіть встиг пограти разом з Едвардом у Winstrike після того, як Ваню кікнули з NAVI. Останньою командою Бондіка була команда Onyx, яка з перемінним успіхом виступала на Тір-3 турнірах, та ніяк не могла пройти кваліфікацію на топові змагання. 

Ярослав іsk Ісаков відомий як перспективний свого часу київський аматор, який гідно виступав на київських ланах, а потім переїхав до Англії. За кар’єру заробив трохи більше 3 тисяч доларів, але завжди був скіловим гравцем, головною проблемою якого була токсичність. До березня цього року українець грав за англійський клуб Into The Breach.

Олексій alex666 Ярмошчук відмітився другим місцем на FPL у травні цього року, а до того грав за такі сильні аматорські команди, як okura, GUCCI SQUAD та останній склад HellRaisers.

Станіслав fostar Осташевський встиг пограти в купі команд, включаючи Nemiga, Cyber Legacy та pro100. За кар’єру гравець виграв понад 8 тисяч доларів, а останнім часом грав за російський БК-клуб 1win, який залишив після початку широкомасштабної війни в Україні. 

Поява нової української команди – це завжди свято. Можливо команда вистрілить, а можливо ні, але в будь якому разі вона підсилить конкуренцію на внутрішній сцені та додасть зацікавленості українським уболівальникам. 

Материалы по теме

Team Spirit взяли в партнери російського букмекера, який платить сотні мільйонів податків, які йдуть на війну в Україні

Російський клуб Team Spirit змінив головного спонсора з неліцензійного російського букмекера 1xbet на російського букмекера, який не просто має ліцензію в Росії і платить збори і податки в російський бюджет, а і відкриває філіали в тимчасово окупованому Криму.

Новачки рвуться в бій. Як пройшов другий етап Warm Up League Spring Cup 2024

Між другим і третім етапом Warm Up League Spring Cup 2024 була незвично довга перерва – цілих три тижні. Тому давайте напередодні нової гонки, згадаємо як пройшла і чим завершилась попередня зустріч пілотів.

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024 і заробили титул та 100 тисяч доларів. Таким чином європейський колектив, який вже тривалий час займає першу сходинку світового рейтингу, перервав свою серію програних фіналів і здобув важливу перемогу.

n0tail видав автобіографічну книгу “Notail. Характер перемагає талант”

Легендарний дворазовий чемпіон The Internatioonal Йохан «n0tail» Сундштайн видав автобіографічну книгу про своє життя і карколомну кар’єру в Dota 2. Кника називається “Notail. Характер перемагає талант”.