Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий американський коментатор і аналітик Dota 2 Кайл Фрідмен разом з колегами провів розслідування, яке показує зв’язки російської букмекерської компанії BetBoom з людьми, напряму пов’язаними з урядом Росії.

Нагадаємо, що Valve не тільки допустила команду букмекера BetBoom до The International, а і продала права на трансляції цій компанії, що явно викликає конфлікт інтересів, бо одна й та сама компанія транслює турнір без затримки та має свою команду на турнірі, що може призвести до зловживань.

Як мінімум це може деморалізувати інші команди, що беруть участь у Чемпіонаті Світу, що вже неетично зі сторони Valve. 

Переклад розслідування Кайла Фрідмена

Медіа-права на російськомовну трансляцію TI 11 були придбані BetBoom.ru, і наразі все офіційне висвітлення відбувалося на twitch.tv/betboom_ru.
У мене є кілька побоювань щодо їх власності.

BetBoom належить російській компанії «CTOM», як вони це публічно показують на своєму веб-сайті.

15 липня 2010 року Уряд Росії офіційно надав CTOM ліцензію на букмекерську діяльність.

«СТОМ» належить двом різним російським компаніям.
ТОВ «ANSA-GROUP» та «VK 369»
Вони володіють по 50% «CTOM».

Єдиним власником VK 369 значиться Марина Сергіївна Данілова. Вона є дочкою Тетяни Геннадіївни Нестеренко.

Тетяна Геннадієвна Нестеренко

Тетяна очолювала Федеральне казначейство протягом дев’яти років (1998-2007) і була першим заступником міністра фінансів Росії з 2012 по 2021 рік.

Зараз вона працює заступником голови правління банку «Відкриття». Вона безпосередньо відповідає за взаємодію з державними органами, включаючи уряд Росії та Банк Росії.

Станом на 20 квітня 2022 року її внесли до списку осіб, які підпадають під санкції США.

Провівши тиждень у пошуках в інтернеті разом з багатьма українськими і російськими друзями і колегами, я все ще не можу знайти офіційного фінансового зв’язку між Тетяною та її дочкою Мариною. Мені не вдалося знайти жодної їхньої спільної фотографії, ні навіть фотографії самої Марини. Мені дуже дивно, що Марина, яка володіє значною часткою власності в багатьох компаніях (ТОВ «ПАРИТЕТ», «СТАР БЕТ», «ГОЛДЕН БЕТ», «СТОМ»), здається, абсолютно відсутня в Інтернеті.

Оскільки всім особам і компаніям у США заборонено вести бізнес з особами, які внесені до чорного списку (бо вони підпадають під санкції за порушення закону), не дивно, що права власності оформлені не на Тетяну.

Хоча я не можу довести, що це так, але в Росії є звичайною практикою записувати активи на ім’я членів сім’ї, щоб обійти санкції, можливий арешт майна та ухилитися від оподаткування.

Відзначаючи, що Тетяну було внесено у чорний список через її тривале перебуванням при владі в російському уряді, я переконаний, що BetBoom, форма його власності і його потенційні зв’язки з представниками російської держави вимагають подальшого розслідування, як зі сторони Valve, так і спільнотою.

Здоров’я,
Кайл


Розслідування прокоментував головний український коментатор доти Віталій V1lat Волочай. 

Я якось і не подумав про той факт, що VALVE продали права російському букмекеру, у якого є команда в турнірі.

Якщо чесно, я не здивований, зовсім. Я впевнений, що і кваліфікацію команда Бетбум пройшла маючи доступ до лоббі матчів з 0 ділеєм, і маючи просто свого адміна в лоббі. Довести це не можливо, але я й не збираюсь.

Ми всі добре знаємо на що здатні ці персонажі. І якщо є можливість наї..ти, то вони будуть най…ати.

У підсумку все просто ах…но. Підсанкційна російська букмекерка не просто отримує дозвіл від Валв, а отримує права і доступ в лоббі від Валв. І насрать що у них там 10 000 глядачів максимум, їх пофігу, ім головне було мати доступ в лоббі, і просто на…ть усіх.

Читайте також нашу статтю про взаємини Valve і росіян. 

Материалы по теме

Митець з Канади створює шедевральні копії героїв Dota 2, прагнучи відтворити 120 персонажів. Відео процесу створення

У 2021 році стример Кейт ThePaindog Гловер розпочав свій неймовірний «120 Dota Challenge», челенж, у якому художник вирішив створити складні реалістичні скульптури усіх героїв Dota 2.

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм