Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Казахстанська команда в якій виступають пенсіонери і чемпіони Мейджора Dosia та mou виступить на турнірі від Путіна “Ігри майбутнього”, який відбудеться в березні у Казані. В дисципліні CS2 буде розіграно 500 тисяч доларів США, що ставить ці змагання на один рівень з багатьма топовими турнірами, принаймні за розміром призового фонду.Цікаво, чи наважиться HLTV.org підтримувати цей турнір в себе на порталі з огляду на те, що він проводиться за прямої вказівки Путіна, який оголошений в міжнародний розшук і при фінансуванні держави-терориста?

Вкотре нагадаємо, що кіберспорт в Росії використовується, як один з ключових елементів зовнішньої та внутрішньої пропаганди. На проведення внутрішніх та міжнародних турнірів в Росії виділяються мільярди, а просування галузі підтримується безпосередньо Путіним. 

На великі гроші повелися:

Михайло «Dosia» Столяров
Рустем «mou» Телепов
Айдос «kade0» Хайржан
Сулеймен «dukefissura» Оразали
Аман «icem4N» Сейткалієв

Материалы по теме

Режисер студії FISSURE виявився z-патріотом. Засвітив свою підписку на z-канали прямо на трансляції PGL Major Copenhagen 2024

0

В ефірі російської студії FISSURE на трансляції PGL Major Copenhagen 2024 засвітилися Z-групи в телеграм, на які, ймовірно підписаний режисер студії.

Російський букмекер має філії в Криму, але збирає найкращі команди світу на своїх турнірах і в них беруть участь чисельні українці

Український коментатор і стрімер Михайло Olsior Звєрєв спробував привернути увагу світової спільноти до того, що російський букмекер BetBoom має відділення в тимчасово окупованому Криму в місті Сімферополь.

Гравці NAVI підіграли російській пропаганді в річницю повномасштабного вторгнення

0

Перед річницею повномасштабного вторгнення Росії в Україну гравці NAVІ українець Ange1 та росіянин suygetsu передали персональне вітання російському телеграм-каналу VALORANT INFO з майже 60 тисячами підписників, показуючи, що ми “єдиний народ”.

Як українців в окупації зросіщують через кіберспорт? Відео про використання РФ кіберспорту для пропаганди

0

Журналістка Діана Федченко зробила цікавий матеріал про те, як Росія використовує кіберспорт в інтересах пропаганди. Звичайно матеріал можна було б значно розширити, бо висвітлено тільки верхівку айсберга, проте з відео кожному стане доволі очевидно, що кіберспорт вже давно не поза політикою і став інструментом для відбілювання репутації Росії і зомбування молодого покоління в інтересах РФ.