Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній співробітник ESIC та букмекерських компаній з нікнеймом yarabeu, який ще нещодавно сам займався організацією матчфіксингу (підставні матчі), у великому подкасті поділився своєю думкою про те, хто з відомих гравців та команд в Україні та Росії займається підставними матчами.

Якщо брати Україну та Росію, то перший, до кого треба придивитися – це w0nderful, другий woro2k, у третю чергу я б узяв не гравця, а зайнявся всім прецедентом, пов’язаним із Акумою.

Є підозри, що команда Woro2k навіть на RMR зробила підставні матчі, бо була підозріла активність у матчі Monte проти Outsiders. Початковий коефіцієнт на Monte був 2,65, а на закритті 5,65.  Навіть якщо припустити, що багато людей побачили гарну форму Оутсайдерс і вирішили на них поставити, коефіцієнт не міг так змінитись. 2,65 – це означає 25-30% на перемогу, а 5,65 – це означає 1% на перемогу. Не може така різниця в 30 разів просто так статися без додаткових ставок, а додаткові ставки, які спровокують такий рух ліній, можуть бути тільки якщо результат матчу вже відомий і за це люди отримають гроші.

Коли Монте виграли квоту, я просив ESIC зв’язатися з ESL і обмежити участь деяких гравців з цієї команди, але оскільки щось довести юридично дуже складно, ESIC сказали, що максимум можуть надіслати команді повідомлення, що щодо неї ведеться розслідування.

Дані на Woro2k є, до joel також є. А ще ми беремо REDSTAR, який є вихованцем Віктора, а Віктор – це взагалі геній матчфіксингу (мова йде про болгарського гравця, який колись грав в українській команді Windigo). У нього стільки матчів за спиною, він професіонал вищого рівня, краще за мене буде. При цьому він ще і гравець і організовує команди, організовує турніри, проходить на них, встигає на них грати та заробляти, сам ставки робить, сам зв’язується з Китаєм – просто Цезар, багато справ одночасно може робити.

І ось вихідець Віктора знаходиться в команді, де є інформація на Джоела і на Воро, тобто їх уже троє.

З росіянами складно тому, що це мої конкуренти, і тому, що їх кришують хлопці з Чечні – це факт. За них я не маю прямої інформації, оскільки це не мої команди та не мій ринок, але побічно я можу щось почати притягувати. Першим би я взявся за espada.

Щодо того, чи може бути замішаний Overdrive. Якби Овер був мідлменом (організатором підставних матчів), ми б уже давно з ним десь у кафе посиділи та поспілкувалися. Кожен менеджер команд має базу людей, які цим займаються і всі всіх знають. Таку базу мають менеджери, команди, гравці.

Щодо Еспади – Діма Бандурка замішаний, S0tf1k замішаний, FinigaN замішаний. Ця трійка вона сто відсотків замішана. Patsi не замішаний, Декстер, я думаю, теж не замішаний. Ще з Еспади 19 року замішані 100% tricky та RAiLWAY.

Ще замішані 100PingGods – це команда Рамзіка.

Ви ніколи не ставили питання чому у цих людей не продовжується кар’єра? Чому вони не виграють нічого? Вони не мають мотивації вигравати, програти простіше, от і все.

Зараз у мене з усіх боків полетять звинувачення, почнуть кричати, доведи, доведи, доведи! Доводитиму, це не за день робиться.

Чи можу я помилятися щодо гравців та команд, які назвав? Так, на це є 10% якщо говорити про гравців з Росії, якщо ж говорити про гравців з України – то це нуль відсотків.

Це мій регіон, я тут мешкав, тут працював, я всіх тут знаю. Росія не мій регіон, там мої конкуренти, як і в Казахстані та Європі. Але Україна – це мій ринок і я можу довести в Україні блокування до кінця, а вже потім займатись тим, щоб блокувати решту.


Інформацію взято з подкасту, який триває 3,5 години та перекладено українською. 

Читайте також цікаву статтю про те, як працює так званий “обсервер або радар” у підставних матчах з CS:GO.

Материалы по теме

ESL FACEIT Group звільняє 15% персоналу по всьому світу

ESL FACEIT Group, яка є дочірньою компанією Savvy Games Group, яка, своєю чергою, належить суверенному фонду державного капіталу Саудівської Аравії, Public Investment Fund звільнила 15% свого персоналу. 

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

Monte обійшли NAVI за популярністю на українськомовній трансляції PGL Major Copenhagen 2024: European RMR

0

Аналітична компанія Esports Charts підрахувала, які матчі європейської RMR-кваліфікації на PGL Major Copenhagen 2024 зібрали найбільше глядачів на українськомовній трансляції. У центрі уваги наших уболівальників знову були ігри Natus Vincere та Monte.

Sergiz повідомив, що NAVI хотіли кікнути гравців після поразки від Akuma. bur9 звинуватив його в читерстві

0

Відомі українські каесери влаштували справжній батл в мережі після того, як Sergiz, який зараз працює коментатором в Maincast, а раніше грав в славнозвісну Akuma, на стрімі зробив гучну заяву про те, що зірковий склад NAVI був на межі розвалу після поразки від його команди.