Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній співробітник ESIC та букмекерських компаній з нікнеймом yarabeu, який ще нещодавно сам займався організацією матчфіксингу (підставні матчі), у великому подкасті поділився своєю думкою про те, хто з відомих гравців та команд в Україні та Росії займається підставними матчами.

Якщо брати Україну та Росію, то перший, до кого треба придивитися – це w0nderful, другий woro2k, у третю чергу я б узяв не гравця, а зайнявся всім прецедентом, пов’язаним із Акумою.

Є підозри, що команда Woro2k навіть на RMR зробила підставні матчі, бо була підозріла активність у матчі Monte проти Outsiders. Початковий коефіцієнт на Monte був 2,65, а на закритті 5,65.  Навіть якщо припустити, що багато людей побачили гарну форму Оутсайдерс і вирішили на них поставити, коефіцієнт не міг так змінитись. 2,65 – це означає 25-30% на перемогу, а 5,65 – це означає 1% на перемогу. Не може така різниця в 30 разів просто так статися без додаткових ставок, а додаткові ставки, які спровокують такий рух ліній, можуть бути тільки якщо результат матчу вже відомий і за це люди отримають гроші.

Коли Монте виграли квоту, я просив ESIC зв’язатися з ESL і обмежити участь деяких гравців з цієї команди, але оскільки щось довести юридично дуже складно, ESIC сказали, що максимум можуть надіслати команді повідомлення, що щодо неї ведеться розслідування.

Дані на Woro2k є, до joel також є. А ще ми беремо REDSTAR, який є вихованцем Віктора, а Віктор — це взагалі геній матчфіксингу (мова йде про болгарського гравця, який колись грав в українській команді Windigo). У нього стільки матчів за спиною, він професіонал вищого рівня, краще за мене буде. При цьому він ще і гравець і організовує команди, організовує турніри, проходить на них, встигає на них грати та заробляти, сам ставки робить, сам зв’язується з Китаєм – просто Цезар, багато справ одночасно може робити.

І ось вихідець Віктора знаходиться в команді, де є інформація на Джоела і на Воро, тобто їх уже троє.

З росіянами складно тому, що це мої конкуренти, і тому, що їх кришують хлопці з Чечні – це факт. За них я не маю прямої інформації, оскільки це не мої команди та не мій ринок, але побічно я можу щось почати притягувати. Першим би я взявся за espada.

Щодо того, чи може бути замішаний Overdrive. Якби Овер був мідлменом (організатором підставних матчів), ми б уже давно з ним десь у кафе посиділи та поспілкувалися. Кожен менеджер команд має базу людей, які цим займаються і всі всіх знають. Таку базу мають менеджери, команди, гравці.

Щодо Еспади — Діма Бандурка замішаний, S0tf1k замішаний, FinigaN замішаний. Ця трійка вона сто відсотків замішана. Patsi не замішаний, Декстер, я думаю, теж не замішаний. Ще з Еспади 19 року замішані 100% tricky та RAiLWAY.

Ще замішані 100PingGods — це команда Рамзіка.

Ви ніколи не ставили питання чому у цих людей не продовжується кар’єра? Чому вони не виграють нічого? Вони не мають мотивації вигравати, програти простіше, от і все.

Зараз у мене з усіх боків полетять звинувачення, почнуть кричати, доведи, доведи, доведи! Доводитиму, це не за день робиться.

Чи можу я помилятися щодо гравців та команд, які назвав? Так, на це є 10% якщо говорити про гравців з Росії, якщо ж говорити про гравців з України – то це нуль відсотків.

Це мій регіон, я тут мешкав, тут працював, я всіх тут знаю. Росія не мій регіон, там мої конкуренти, як і в Казахстані та Європі. Але Україна – це мій ринок і я можу довести в Україні блокування до кінця, а вже потім займатись тим, щоб блокувати решту.


Інформацію взято з подкасту, який триває 3,5 години та перекладено українською. 

Читайте також цікаву статтю про те, як працює так званий «обсервер або радар» у підставних матчах з CS:GO.

Материалы по теме

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.