Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній співробітник ESIC та букмекерських компаній з нікнеймом yarabeu, який ще нещодавно сам займався організацією матчфіксингу (підставні матчі), у великому подкасті поділився інформацією про те, як працює радар, про який свого часу ходило багато чуток, зокрема в його використанні звинувачували команду Akuma, коли вони обіграли NAVI.

Не завжди у підставних матчах команди зливають. Вони можуть навпаки вигравати, використовуючи так званий обсервер (радар). Доступ вони отримують від модераторів букмекерських контор, у яких є доступ до GRID і вони його перепродують. Я був таким же модератором, я у Гріді офіційно заблокований уже 2 чи 3 роки. Мене забанили за те, що знайшли мою трансляцію у перепродажі.

Грід — це величезна дірка по зливу ігрових даних, радарів та інше. Коли пишуть, що команда грає з читами, їм варто перевірити ще раз, оскільки швидше за все там не чити, а якийсь модератор дав команді доступ до інформації з нульовим ділеєм. Це набагато простіше, ніж купити той же чит.

Грід найбільша дірка, тому що будь-який офіційно працевлаштований співробітник БК може отримати туди доступ, якщо у БК є підписка.

А далі вже неможливо зловити цього працівника. У трансляції є код, щоб якщо вони вас знайшли, то вирахували та забанили за кодом, але ви просто заблюрюєте ці цифри та продаєте далі і вас ніхто не зловить. Інформація йде у вигляді відеопотоку, але знизу ще є мінікарта. Ви її можете виносити гравцям (в тому числі на мобільні телефони, примітка редакції) і вони бачитимуть позиції суперників.

Більшість команд не грає нюк тому, що там два рівні і дуже складно за мінікартою зрозуміти позиції. На Vertigo також складно, але простіше.

Інколи доходить до повної клоунади. Був турнір із Грідом, грає наша команда з обсервером. З обсервером команда не програє ніколи ні у яких суперників. Ти знаєш хто де стоїть, де знаходяться опорники, знаєш про всі перетяжки й програти нереально. І лише на турнірі від Релог Медіа наша команда з обсом програла їхнім командам. Це говорить про те, що їхні команди теж мали обсервер і бачать усі наші пересування. І коли ви це дивитеся – це така клоунада. Обидві команди розуміють, що їх бачать.

Коментар Gameinside: Грід продає доступ без затримки БК для того, щоб вони раніше за глядачів бачили, що відбувається в лайві і могли швидше і вигідніше для себе корегувати коефіцієнти. Глядач на трансляції завжди бачить трансляцію із затримкою і БК користуються цим, щоб запропонувати правильні коефіцієнти.

GRID отримує і систематизує інформацію напряму з сервера і продає її БК. Там є і радар, що показує всіх гравців обох команд. Цей радар можна вивести у додатку в тому числі на мобільному прмстрої.


Інформацію взято з подкасту, який триває 3,5 години та перекладено українською. 

Підкаст було зроблено після виходу дуже цікавої статті yarabeu про шахрайство в кіберспорті та відношення до нього в ESIC. 

Материалы по теме

Team Spirit розпочала власне розслідування щодо свого снайпера w0nderful. Його звинувачують у матчфіксингу

Під тиском спільноти Team Spirit розпочали власне розслідування щодо участі їхнього гравця Ігоря w0nderful Жданова у договірних матчах. Російська команда, що переїхала до Сербії повідомила, що буде сприяти розслідуванню ESIC, а також проведе своє власне розслідування.

Колишній співробітник розповів про некомпетентність ESIC в питаннях кіберспорту та про те, як організація отримала контроль над CS:GO

Колишній співробітник ESIC з нікнеймом yarabeu розповів, звідки з’явилися ESIC та як вони отримали вплив на CS:GO від Valve.

Колишній співробітник ESIC розповів, як шахраї влаштовують цілі турніри з підставними командами та використанням обсервера для максимізації заробітку

Колишній співробітник ESIC та букмекерських компаній з нікнеймом yarabeu, який ще нещодавно сам займався організацією матчфіксингу (підставні матчі), у великому подкасті розповів, як шахраї не просто наймають команди, а й організовують турніри для того, щоб робити підставні матчі ще вигіднішими.

Колишній співробітник ESIC звинуватив w0nderful, woro2k та багатьох інших українських та російських гравців в участі у підставних матчах

Колишній співробітник ESIC та букмекерських компаній з нікнеймом yarabeu, який ще нещодавно сам займався організацією матчфіксингу (підставні матчі), у великому подкасті поділився своєю думкою про те, хто з відомих гравців та команд в Україні та Росії займається підставними матчами.