Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Коментатор Semmler повідомив, що можливим головним інвестором серії турнірів BLAST, які є головним конкурентом турнірів від ESL, є уряд Данії. Раніше, коли BLAST з’явився буквально з нічого та почав організовувати топові події з CS:GO фанати не могли зрозуміти звідки гроші.

— Я пам’ятаю, що BLAST отримала $12,5 млн 2020 року. Пізніше вона показала збиток майже на цю суму. Але вона інвестувала у нову студію. Вона намагалася зробити свій домашній кампус у Копенгагені. Вона залучила багато грошей, але й витратила купу.

BLAST отримує багато грошей безпосередньо від Данії. Ця країна дуже прогресивна, коли йдеться про кіберспорт. Вони мають підтримку студентів, шкіл та компаній, які працюють у цій сфері.

Відомо, що кіберспорт, а особливо CS:GO у маленькій Данії знаходиться на дуже високому рівні. Якщо інформація від Semmler є правдивою, то ми маємо черговий приклад того, як держава, чи пов’язані з нею структури, глобально займаються розвитком нової перспективної галузі за державний кошт. 

Читайте також про перестановки в команді Evil Geniuses.

Материалы по теме

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

BLAST анонсували проведення першого Мейджора з CS2 у 2025 році

0

BLAST повідомили, що саме вони проведуть перший Мейджор з CS2 у 2025 році. Подія відбудеться в техаському місті Остін, США в червні 2025 року. Прийматиме турнір арена Moody Center, розрахована на 15 тисяч глядачів. 

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

Степан Шульга назвав свій ТОР-3 найуспішніших в кіберспорті букмекерських компаній

Степан Шульга, відомий українцям, як головний ведучий українського кіберспорту і голова кіберспортивного напрямку Парі Матч, у своєму блозі на Linkedin поділився своїм баченням найуспішніших букмекерських контор, які зробили кіберспорт важливою частиною свого бізнесу.