Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На коментатора студії Maincast Віталія V1lat Волочая завели кримінальну справу в Росії. Про це сьогодні повідомив Віталій у своєму телеграмі.

Приводом для справи став донос росіянина з нікнеймом Erebon. У відповідь на його скаргу на Волочая який «публічно закликає до вбивства громадян РФ«, Слідчий комітет РФ дав відповідь про те, що розбереться в питанні в ході розслідування кримінальної справи.

Поздоровляємо Віталія з унікальною ачівкою. Такої ще немає ні в кого з українського кіберспортивного естеблішменту. 

Читайте також розшифровку стріма Вілата, де він розповідає про трансляцію TI 2022 українською, та виправдовує NAVI.

Материалы по теме

V1lat на стрімі збирав гроші на полк Азов і одночасно захищав росіян в NAVI. Читайте всі ключові цитати

V1lat провів благодійний стрім, на якому збирав донати на закупівлю відстанемір для полку Азов. Під час гри відомий коментатор висловив думку відносно ставлення до росіян у NAVI, про росіян у Maincast, а також розповів на яких умовах він погодиться коментувати The International російською мовою.

Українській студії Maincast виповнилося 4 роки. Зараз студія займає лідируючі позиції у східній Європі, володіючи правами на 75% преміального кіберспортивного контенту

Українській студії Maincast сьогодні виповнилося 4 роки. За цей час студія пройшла шлях від уламка RuHUB, до найбільшої російськомовної студії у світі.

Maincast транслюватиме всі ліги третього туру DPC окрім Південної Америки. Трансляції будуть вестися українською та російською мовами

0

Українська студія Maincast займатиметься висвітленням третього туру DPC 2021/22 одразу у п’яти регіонах із шести. Про це компанія повідомила у Telegram. В анонсі зазначено, що студія вестиме трансляції російською та українською мовами.