Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ціла купа відомих європейських колективів планує взяти участь в російському турнірі RCL 2024: Advanced League (Російська Кіберспортивна Ліга).

Важливо, що це не просто комерційне змагання, а офіційне змагання Федерації комп’ютерного спорту Росії. На сайті ліги можна знайти договір між лігою та ФКС Росії про спільне проведення турніру. В офіційному телеграмі ліги є пост про підписання угоди між RCL та ФКС і що лігу внесли в Єдиний календарний план спортивних змагань Мінспорту Росії.

Цитата з телеграм ліги:

І найголовніше — сьогодні Російська Кіберспортивна Ліга та Федерація комп’ютерного спорту Росії підписали угоду про співпрацю та співорганізацію змагань, в рамках якої РКЛ стане першою професійною кіберспортивною лігою, яка буде ексклюзивно включена до Єдиного календарного плану фізкультурних та спортивних заходів Мінспорту Росії!

На фотографії голова ФКС Росії Дмитро Сміт, який відкривав філії на тимчасово окупованих територіях України підписує угоду зі співзасновником RLC Антоном Алексєєвим. 

Нагадаємо, що ФКС Росії через олігарха Алішера Усманова фінансується керівництвом країни-терориста. Окрім цього ФКС Росії відкрила свої філії на тимчасово окупованих територіях України і навіть проводила там змагання, через що було призупинено її членство в міжнародній федерації IESF. 

На турнірі, який має прямий зв’язок з країною, яка намагається знищити Україну, заявлені чисельні команди, які раніше висловлювалися у підтримку нашої держави. Серед учасників є шведи GODSET, румуни NEXUS, поляки  exAnonymo та Permitta, а також Alliance, TSM і академічні склади MOUZ, BiG та ENCE. 

Всі ці команди продають свою совість за смішний призовий фонд у 20000 доларів. 

Нажаль, серед учасників є і українські колаборанти lery511 та synyx, які грають з росіянами в складі і пройшли російську кваліфікацію на турнір. Серед заявлених гравців є і українець Burmylov, але він повідомив, що не братиме в турнірі участь.

Материалы по теме

Українське ком’юніті остаточно знищило російський турнір Російська Кіберспортивна Ліга

0

Під тиском української спільноти, внаслідок масової відмови від участі європейських команд, російський турнір Російська Кіберспортивна Ліга фактично припинив своє існування.

Європейські команди масово відмовляються від участі в Російській Кіберспортивній Лізі на тлі тиску української спільноти

Після потужного скандалу, який спалахнув на тлі заявленої участі багатьох відомих європейських команд в турнірі Російська Кіберспортивна Ліга, який курується безпосередньо Федерацією комп’ютерного спорту Росії, фактично всі відомі європейські клуби відмовилися від участі в змаганнях.