Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легенда CS 1.6 та CS:GO висловив свою думку щодо VALORANT та її конкуренції з CS:GO

Valorant добре підходить для гравців у CS:GO, каже GeT_RiGhT. Суперзірка також вважає, що CS:GO і Valorant не повинні ворогувати один з одним.

У всякому разі, обидві ігри добре підходять одна для одної, сказав він. «Це класне змагання. Я не бачу нічого поганого в тому, що дві ігри FPS – особливо ігри 5 на 5 – є топовими конкурентами в індустрії», – сказав він.

«Це робить ігри кращими, а конкуренція між ними буде тільки на користь».

Проте GeT_RiGhT вважає, що конкуренція всередині CS:GO є дещо м’якшою, ніж у Valorant. У CS:GO є кілька великих турнірів за один рік, де все на кону. З іншого боку, сезон VCT 2022 складається з двох менших міжнародних заходів LAN та Valorant Champions наприкінці року.

«У Valorant у вас більш жорсткий графік. Це чудово для гравців, але це також може і зашкодити їм», – сказав GeT_RiGhT. «Якщо гравці не зіграють добре, вони не поїдуть на Мастерс, а наступний турнір буде аж через пару місяців».

Крім того, команди, які не пройшли кваліфікацію на початку року, фактично втрачають змагальний рік і залишаються ні з чим.

Але одне можна сказати точно – ветеран CS вважає, що VALORANT наближається до точки, коли стане очевидно, хто з гравців стане суперзірками. На його думку, легко стати професіоналом у новій грі, але тільки після дорослішання гри з’являються справжні легендарні боги гри.

Материалы по теме

Інтерв’ю з Кирилом Ange1 Карасьовим після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals

Капітан команди NAVI з VALORANT Кирило Ange1 Карасьов дав інтерв’ю після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals. В інтерв’ю гравець розповів про емоції від перемоги, про нового гравця в складі, нового героя та про те, як будується гра в колективі.

Новий склад NAVI з VALORANT виграв турнір з першої спроби. Їх попередники вигравали лише турнір «Mосковский Киберспорт» за $168

Оновлений склад NAVI з VALORANT виборов свій перший титул. Чорно-жовті перемогли на досить великому чемпіонаті G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals з призовим фондом у 50 000 доларів США.

Riot Games розробляє VALORANT для консолей

Скріншот з оголошенням про вакансію у Riot Games каже про те, що компанія займається адаптацією популярного шутера VALORANT для консолей.

Riot Games анонсували потужний план розвитку жіночого кіберспорту VALORANT. Такого ще не було в індустрії

Після завершення жіночого чемпіонату світу з VALORANT Game Changers Championship розробник гри Riot Games повідомив про плани та зміни, які чекають на гравчинь наступного сезону. Всі вони сигналізують про те, що Riot першою в індустрії бере на себе відповідальність створити міцний жіночий кіберспорт, який можна буде порівнювати за потужністю з кіберспортом чоловіків.