Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легенда CS 1.6 та CS:GO висловив свою думку щодо VALORANT та її конкуренції з CS:GO

Valorant добре підходить для гравців у CS:GO, каже GeT_RiGhT. Суперзірка також вважає, що CS:GO і Valorant не повинні ворогувати один з одним.

У всякому разі, обидві ігри добре підходять одна для одної, сказав він. «Це класне змагання. Я не бачу нічого поганого в тому, що дві ігри FPS – особливо ігри 5 на 5 – є топовими конкурентами в індустрії», – сказав він.

«Це робить ігри кращими, а конкуренція між ними буде тільки на користь».

Проте GeT_RiGhT вважає, що конкуренція всередині CS:GO є дещо м’якшою, ніж у Valorant. У CS:GO є кілька великих турнірів за один рік, де все на кону. З іншого боку, сезон VCT 2022 складається з двох менших міжнародних заходів LAN та Valorant Champions наприкінці року.

«У Valorant у вас більш жорсткий графік. Це чудово для гравців, але це також може і зашкодити їм», – сказав GeT_RiGhT. «Якщо гравці не зіграють добре, вони не поїдуть на Мастерс, а наступний турнір буде аж через пару місяців».

Крім того, команди, які не пройшли кваліфікацію на початку року, фактично втрачають змагальний рік і залишаються ні з чим.

Але одне можна сказати точно – ветеран CS вважає, що VALORANT наближається до точки, коли стане очевидно, хто з гравців стане суперзірками. На його думку, легко стати професіоналом у новій грі, але тільки після дорослішання гри з’являються справжні легендарні боги гри.

Материалы по теме

Riot будуть аналізувати голосовий чат у Valorant. Головна мета зробити гру ще більш інклюзивною та менш токсичною

Riot повідомили, що незабаром почнуть записувати та аналізувати голосовий чат у Valorant. Це зроблять для того, щоб контролювати токсичних гравців.

s1mple грає у рейтинговий Valorant лише на одному герої. Riot зробили ідеального агента, про якого снайперам у CS:GO можна тільки мріяти

0

Олександр s1mple Костилєв грає рейтингові ігри у Valorant тільки на одному агенті. Нещодавно на стрімі він показав історію своїх рейтингових ігор і так, він грає на, мабіть кращому агенті для гри на ролі AWP, мова йде про Чамбера.

Команда легендарного Кирило ANGEL Карасьова вийшла на Мейджор по Valorant, у неділю вона зіграє за перше місце кваліфікацій, щоб потрапити одразу у Play-off турніру

Команда FPX, за яку грає легендарний українець Кирило ANGEL Карасьов, кваліфікувалася на Мейджор по Valorant VCT Masters Copenhagen, перегравши останній чинний склад Gambit, який через санкції грає під назвою MЗС.

150 організацій з усього світу подали заявки на участь у франшизній лізі Riot Games по грі Valorant

Понад 150 організацій подали заявки до Riot Games щодо можливості стати партнерами франшизної ліги з VALORANT, яка стартує наступного року. Після проведення реформи у 2023 році кіберспорт у Valorant буде розвиватися за тим самим форматом, що й у LoL. Всім кіберспортом буде керувати виключно Riot.