Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Lenovo анонсували девайси, які працюють без підзарядки та підключення до струму. На виставці CES 2024 Lenovo продемонстрували унікальні мишку та клавіатуру, які працюють від сонячної енергії та механічної підзарядки.

Девайси заряджаються завдяки вбудованим сонячним батареям, а якщо освітлення недостатньо, то їх можна зарядити обертанням спеціального ключа за принципом механічних іграшок, тільки це обертання не закручує пружину, а генерує заряд, який заряджає батарею і потім живить девайс. 

Для зарядки клавіатури на роботу в 30 хвилин достатньо обертати спеціальне колесо протягом 5 хвилин. Мишка заряджається значно швидше, для пів години роботи вистачить 1 хвилини підзарядки. 

Поки невідомо, чи планує Lenovo випустити ці девайси у продаж, чи на виставці просто продемонстрували цікавий концепт, щоб привернути увагу до бренда. 

Материалы по теме

s1mple показав, як він знімав свій навчальний курс з Counter-Strike

0

Вийшов другий влог навчального проекту Олександра s1mple Костилєва, в якому можна побачити, як проходили зйомки навчальних відео, як виглядала студія і що відбувалося за кадром.

Україна вдвічі обігнала Росію за кількістю проведених великих турнірів з Counter-Strike. Статистика по всім країнам

В мережі з’явилася цікава інфографіка, в якій підраховано, скільки великих турнірів, так званих S-Tier відбулося в різних країнах за весь час існування ігор серії Counter-Strike.

“Сподіваюся, тобі сподобається смак російського члена”, – Олексій yxo Малецький розкритикував виступ smooya за російську команду Forze

Відомий український коментатор Олексій yxo Малецький жорстко пройшовся по професійному гравцю в CS smooya. Нещодавно британець, який начебто підтримував Україну, грав в команді з українцями і навіть виставляв на фейсіті український прапор, повідомив про те, що зіграє на EPL за російську команду Forze, яка належить російській нафтовій корпорації Лукойл.

Перемога ховається за дощем. Другий етап Porsche Super Cup 2024

Друга зустріч учасників монокубку Porsche Supercup 2024 організованого КМАМК SimRacing відбулась десятого квітня на британському треку у графстві Норфолк. Трек, що колись був військовою базою США приймав у своїх боксах п’ятнадцятьох відчайдухів, які вирішили позмагатись один з одним на доволі непростому в керуванні автомобілі – Porsche 911 GT3 Cup (992) 2021.