Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У головному матчі цих вихідних NAVI зіграють проти Vitality за трофей BLAST Premier Spring Final 2022. Обидві команди подолали не простий шлях, перебуваючи в одному кроці від вильоту з групової стадії турніру. У півфіналах обидва клуби змогли поквитатися зі своїми кривдниками та довести, що саме вони гідні грати у фіналі.

Команда NAVI, граючи з гравцем заміни, змогла перемогти OG, а Vitality  досить несподівано впоралися з G2. 

У сьогоднішньому матчі NAVI виглядають безперечними фаворитами попри заміну у складі. На очікування уболівальників та думку експертів в першу чергу впливає нереальний рівень, який показав s1mple в останніх двох матчах. Лідер NAVI зробив дуже крутий перфоменс, знищивши FaZe та OG, тим самим вносячи дизмораль суперникам та піднімаючи мораль у власної команди. 

Також на користь чорно-жовтих працює статистика останніх зустрічей. NAVI дуже давно не програвали Vitality. В останній раз це трапилося ще у 2020 році на IEM Beijing-Haidian 2020 Europe, коли Vitality виграли 3-2 у матчі до трьох перемог. 

У 2021 році всі ігри NAVI вигравали або 2-0 або з 2-1, але з великою перевагою. 

Результати матчів між командами останнім часом

На користь Vitality у сьогоднішньому протистоянні каже лише те, що s1mple майже завжди здувається у фіналі. Якщо дивитися статистику фіналів великих змагань, то виявляється, що головна зірка NAVI виглядає тінню самого себе. Якщо так буде і сьогодні, то NAVI буде непереливки. З останніх матчів команди стало зрозумілим, що NAVI дуже залежать від того, як йде гра у s1mple, особливо це підкреслив програш OG на груповій стадії Бласта. 

Склад команд

Статистика на картах

Коефіцієнти букмекерів

Пряма трансляція українською

Дивіться також результати та статистику півфіналів BLAST Premier Spring Final 2022.

Материалы по теме

Головний партнер NAVI та Maincast компанія GGbet продовжує працювати в Росії та рекламується у російських пабліках. Докази!

Генеральний директор Epic Esports Events Марк Овербух повідомив у своєму телеграмі про те, що компанія GGbet, яка раніше казала, що йде з російського ринку через війну, розмістила рекламу ставок на фінальний матч PGL Arlington Major у російському популярному пабліку Двач, який нараховує понад 600 тисяч підписників.

Олександр ZeroGravity Кохановський виклав фото артилерійського снаряду з посланням від нього росіянам

Засновник NAVI Олександр ZeroGravity Кохановський виклав у себе у фейсбуці фотографію предмета, схожого на артилерійський снаряд, з написом «Від ZeroGravity для йо*аної Русні!!!«

Олександр s1mple Костилєв вперше в історії пропустить офіційний турнір, його замінить гравець з NAVI Junior

Олександр s1mple Костилєв пропустить перший турнір другої половини сезону. Повідомляється, що гравця замінить лідер академічного складу NAVI Данило headtr1ck. Він вже прибув на буткемп команди, та зіграє за NAVI на BLAST Premier Fall Groups 2022.

NAVI з Dota 2 — історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова «Нова Ера» NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що «команда має великий потенціал» з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.