Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В інстаграмі українського кіберспортивного клубу Monte з’явився спітч менеджера команди КrizzeN. В тексті колишній професійний гравець розповідає більше про команду, її тренування і перехід до складу sdy, а також плани на 2023 рік.

Про підготовку:

Ми маємо чіткий тренувальний план, розписаний на декілька тижнів наперед. Розуміємо, над чим потрібно працювати і що покращувати. Зараз дні проходять дуже насичено і продуктивно. Зазвичай у нас є офіційні ігри, після яких ми працюємо над помилками та граємо праки. Якщо ж офіціалок немає — граємо більше праків і розбираємо ігри.

Про sdy

Віктор — це людина з шаленим досвідом. Саме цього дуже не вистачало нашому молодому колективу. Він завжди був індивідуально сильним гравцем, який добре мислить у грі та допомагає капітану під час раундів.

Порівняння з топ командами

Важко порівняти нашу команду з якоюсь ще. Відмінність Monte у тому, що наші гравці виросли на FACEIT і ми стараємось заміксувати їх хаотичний стиль зі структурою гри. Щодня працюємо над цим і мені здається, що вийде дуже круто!

Турніри та буткемп

У нас ще залишились турніри, які не догрались у 2022 і зараз ми їх завершуємо. Також є ESL Challenger, який зараз для нас в пріоритеті. Якщо будуть ще якісь цікаві онлайн-турніри, ми будемо старатись прийняти в них участь. Зараз розпочався сезон кваліфікацій, тому ігор буде дуже багато. Щодо буткемпу — звісно, ми плануємо зібратися разом. Але зараз у нас є багато речей, які фіксимо в онлайні і фокус саме на цьому.

Цілі на 2023

Як мінімум — потрапити і закріпитись в топ-20 рейтингу, пройти в плей-оф Мейджору та показувати хороші результати на LAN-турнірах.

Читайте також: Експерти галузі зробили прогнози щодо напрямків та темпів розвитку кіберспорту у 2023 році

Материалы по теме

Оновився світовий рейтинг з CS:GO, український клуб Monte вперше потрапив у 30-ку найкращих команд світу

0

Оновився рейтинг найкращих команд світу за версією HLTV. G2 змогли втримати першу сходинку, а FaZe піднялися одразу на п’ять позицій вгору, посівши друге місце.

Monte виграли третій турнір протягом місяця і отримали запрошення на ESL Pro League Season 18

Український клуб Monte переміг у фіналі ESL Challenger League Season 44 Europe і отримав запрошення на ESL Pro League Season 18. Таким чином дуже скоро може виповнитися мрія Woro2k зіграти на великому турнірі проти s1mple.

Український клуб Monte тріумфував на турнірі CCT West Europe Series 2, перемігши у фіналі команду легендарного kuben

0

Український клуб Monte впевнено переміг команду Apex і став чемпіоном турніру CCT West Europe Series 2. За перемогу колектив отримав приз у розмірі 22 тисяч доларів США.

Віктор sdy Оруджев звинуватив гравців PALOMA у використанні читів і закликав турнірних операторів використовувати античитерські програми

Після перемоги на European Pro League Season 6 Віктор sdy Оруджев звинуватив команду суперників у читерстві, зробивши допис у своєму твіттері. На думку досвідченого гравця PALOMA використовували нечесну гру і не заслуговують брати участь у турнірах такого рівня, як європейська проліга.