Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На ESL Pro League 16 завершилися ігри в групі С і результати цієї не самої потужної групи просто вражають. З першого місця в основну частину турніру пройшов явний аутсайдер групи.

Найцікавішим в групі була відсутність явного фаворита і непередбачуваність через те, що колишні фаворити на кшталт ENCE та Heroic змінили склади і було не зрозумілим, що від них очікувати. Більш того, фактично всі команди нещодавно вносили зміни у свої склади, намагаючись підсилитися і EPL мала показати, кому це вдалося, а кому ні. 

В результаті тижневого протистояння ігри в групі завершилися такою картиною.

З першого місця одразу у чвертьфінал Play-off вийшли MOUZ, яких взагалі ніхто не вважав фаворитами групи. Команда здобула 4 перемоги, програвши тільки Astralis і обігравши здавалося б головних фаворитів Heroic і ENCE з сухими рахунками 2-0. 

Своєю чергою Astralis вкотре продемонстрували, що їм не обійтися без змін. Можливо дійсно потрібно викупати device, можливо робити якісь інші зміни в команді, але щось потрібно робити. Так, команда обіграла MOUZ та ENCE, проте вона примудрилася програти головному аутсайдеру групи команді HEET, від якої всі чекали статистики 0-5 по матчах. 

З іншого боку Astralis могли б вийти з групи, якби виграли дуже складний nuke, який вони програли Complexity з шаленим рахунком 23-25. Взагалі склалося враження, що команді не вистачило зовсім трохи, але ж це Astralis — тег, який має домінувати у CS:GO, а не виходити з групи на останньому місці. 

Фаворит групи команда HEROIC вийшла з другого місця, програвши тільки MOUZ. Не дивлячись на стабільну гру, команда не домінувала, вони програли карту слабким Astralis і взагалі карти з їх головними данськими конкурентами були дуже рівні. Astralis набивали мінімум 12 раундів. Це говорить не про силу Astralis, а скоріше про слабкості Heroic.

З третього місця вийшли Complexity. Ця перемога стала можливою завдяки перемозі над Astralis, але навіть в цьому разі вони могли не вийти з групи, якби Astralis перемогли Heroic у вирішальному матчі. 

Як і Astralis команди ENCE та HEET залишилися за бортом Play-off EPL 16 і якщо з HEET це трапилося цілком очікувано, то п’яте місце ENCE раніше було годі й уявити. Проте все змінюється і колись грізна топова команда дуже швидко втрачає позиції й найближчим часом претендуватиме на виліт з ростеру TIP-1 змагань.

Вже 21 вересня на EPL 16 стартують матчі останньої групи D, де зустрінуться Cloud9, Movistar Riders, Liquid, FURIA, Evil Geniuses та Eternal Fire. Ця група виглядає найслабшою серед всіх, проте теж заслуговую на увагу. 

Дивіться також результати в групі A та групі B 

Материалы по теме

Ніколай dev1ce Рітз зіграв свій перший матч після річної перерви. Гравець продемонстрував відмінну форму

Ніколай dev1ce Рітз повернувся на професійну сцену, зігравши перший офіційний матч через рік після того, як пішов у відпустку.

Astralis повідомили, що dev1ce повернеться у професійний кіберспорт вже на початку грудня

0

Astralis оголосили, що легендарний чотирикратний переможець Мейджорів Ніколай dev1ce Рітз повернеться на професійну сцену швидше ніж було заплановано.

Інтерв’ю з cadiaN після перемоги Heroic на BLAST Premier Fall Final 2022

cadiaN провів багато років своєї кар’єри, як один з недооцінених гравців на професійній сцені. Йому часто дорікали за ексцентричну поведінку і в нього не вірили.  Гравцю довелося боротися за місце у вищому дивізіоні Counter-Strike, але після приєднання до Heroic він поступово заслужив повагу багатьох.

Heroic стали чемпіонами BLAST Premier Fall Final 2022. Результати та підсумки турніру в Копенгагені

Перемогою Heroic завершився BLAST Premier Fall Final 2022 у Копенгагені. На переповненому стадіоні Royal Arena Heroic та FaZe влаштували битву, гідну фіналу Мейджора, а фанати створили атмосферу не гірше ніж у Ріо.