Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В рамках ESL Pro League 16 завершилися матчі Групи B. Результати виявилися досить несподіваними.

З першого місця, не програвши в групі жодного матчу і навіть жодної карти, вийшли G2. Оновлений після міжсезоння колектив показав неймовірні результати, хоча багато хто з аналітиків ставив під сумнів заміни, які зробила команда. Завдяки перемозі в групі, G2 потрапили одразу у чвертьфінали Play-off.

Лідери світового рейтингу команда FaZe поступилися G2 з рахунком 0-2, проте зберегли за собою друге місце в групі та пройшли у Play-off. Третє прохідне місце зайняли росіяни Outsiders, заробивши три перемоги та дві поразки в групі B.

Команди BIG, mibr та FTW не змогли вийти з групи та вилітають зі змагань, зайнявши 4, 5 та 6 місця відповідно.

Після дводенної перерви ігри на EPL 16 продовжаться вже у середу матчами у Групі C, де зустрінуться ENCE, Heroic, Astralis, MOUZ, Complexity та HEET.

Раніше відбулися ігри в Групі А, де грали NAVI. Результати ви можете знайти тут.