Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилися ігри в Групі А на ESL Pro League S16. В групі зійшлися такі потужні команди, як NAVI, Vitality, Fnatic та NIP, а також аутсайдери Spirit та Endpoint. Змагання в групі відмітилися феноменально поганою грою Natus Vincere, завдяки чому команда встановила  кілька антирекордів.

По-перше, команда вийшла з групи з третього місця, маючи дві перемоги та три поразки. Так вийшло тому, що ще три команди виявилися гіршими за чорно-жовтих за статистикою по картах. 

Команда не програвала трьох матчів поспіль з часів, коли за неї грали Zeus та Edward.

NAVI програла команді Endpoint з рахунком 0-2. При цьому Endpoint окрім NAVI змогли виграти лише одну карту у Spirit і програли всі інші карти та матчі в групі. 

s1mple показав найгіршу статистику з 2017 року і став лише шостим за результативністю в групі.

NAVI [0-2] Endpoint @ Ancient 7-16; Dust2 10-16;

NAVI [2-0] Spirit @ Nuke 16-11; Dust2 16-9;

NAVI [2-1] fnatic @ Ancient 14-16; Mirage 16-8; Inferno 16-7;

NAVI [1-2] Vitality @ Inferno 16-10; Mirage 14-16; Overpass 16-12;

NAVI [1-2] NiP @ Inferno 8-16; Mirage 16-9; Overpass 11-16;

В цілому в Групі А повністю домінували оновлені Vitality, які не програли жодного з п’яти матчів групової стадії та віддали лише дві карти — одну NAVI та одну fnatic. Лідер команди ZywoO набив феноменальний рейтинг 1.45, ставши MVP групи.

В результаті в Play-off EPL пройшли NAVI та fnatic, а Vitality потрапили одразу у чвертьфінал завдяки перемозі в групі. Команди NiP, Endpiont та Spirit вилетіли з турніру. 

Тепер, поки йдуть матчі в інших групах, NAVI матимуть два тижні перерви, які дозволять їм виправити помилки та краще підготуватися до стадії Play-off. На цей момент команда виглядає дуже слабкою і лише фортуна дозволила їм вийти у наступне коло престижної ліги.  

Читайте також більше інформації про 16 сезон ESL Pro League. 

Материалы по теме

Митець з Канади створює шедевральні копії героїв Dota 2, прагнучи відтворити 120 персонажів. Відео процесу створення

У 2021 році стример Кейт ThePaindog Гловер розпочав свій неймовірний «120 Dota Challenge», челенж, у якому художник вирішив створити складні реалістичні скульптури усіх героїв Dota 2.

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм