Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кіберспортивний клуб NAVI представив оновлений склад з VALORANT, який буде грати у наступному сезоні. Сезон 2023 року для NAVI був відверто провальним, команда змогла пройти на Чемпіонат світу виключно завдяки перемозі інших команд, що дало регіону ще одну квоту.

На головному івенті колектив не показав нічого видатного і швидко вилетів. Над цим клуб поіронізував в чудовому відео, яке було присвячене приєднанню до складу Ardis

 

Латвійський гравець замінив у складі cNed, якого звільнили днем раніше. Слід зазначити, що Ardis вже грав за команду Ангела і саме в складі з ним Кирило Карасьов здобув перемогу на Masters в Копенгагені.

Після провального сезону NAVI вирішили воз’єднатися у зірковий склад, щоб спробувати відродити синергію, якої вочевидь не вистачало з cNed.

Нагадаємо, що попри війну і заборону на гру з росіянами від Міністерства молоді та спорту в складі NAVI продовжують грати двоє росіян.

Команда NAVI VALORANT:

Кирило «ANGE1» Карасьов
Андрій «Shao» Кіпрський
Понтус «Zyppan» Ік
Дмитро «suygetsu» Ілюшин
Ардіс «ardiis» Сваренієкс

Ерік «d00mbr0s» Сандгрен (головний тренер)
Олівер «LATEKS» Фахландер (помічник тренера)
Михайло «M1ke» Паламар (менеджер)

Материалы по теме

Визначився склад груп CHAMPIONS 2024. Вийшов крутий мерч турніру

0

Стали відомі групи головного турніру року з VALORANT під назвою CHAMPIONS 2024. Загалом в турнірі братиме участь 16 найсильніших команд світу, які змагатимуться за чималий призовий фонд і частку від присвячених турніру наборів. В минулі роки команди ділили між собою десятки мільйонів доларів.

NAVI очолили світовий рейтинг з CS2. Ось чому це лідерство знакове за багатьма параметрами

0

Після перемоги на Esports World Cup 2024 NAVI очолили світовий рейтинг за версією HLTV. Навіть попри перемогу на Мейджорі, клуб не зміг піднятися на найвищу сходинку і тому це перше місце є знаковим за багатьма ознаками.

У 2024 році NAVI з Dota 2 виграли найменше призових в історії клубу. Рейтинг команд за виграними призовими

Попри падіння призових в останні два роки в Dota 2 все ще розігрується достатньо грошей, щоб вважати дисципліну однією з найприбутковіших в кіберспорті. Так у 2024 році вже розіграно майже 20 мільйонів доларів і цікаво подивитися, хто відірвав найбільшу частку від цього пирога.

NAVI стали переможцями Esports World Cup 2024, розгромивши в фіналі G2

NAVI розгромили G2 у фіналі Esports World Cup 2024 і стали чинними Чемпіонами світу, вигравши перший великий турнір другого сезону 2024 року. Таким чином команда, в яку мало хто вірив після виходу s1mple на відпочинок, виграла вже два топових турніри, продемонструвавши якісно інший командний рівень CS.