Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Віктор sdy Оруджев виступить за NAVI на заключному турніру сезону IEM Cologne 2022. Гравець все ще не став частиною українського клубу, а буде виступати у якості заміняючого гравця.

«Варто зазначити, що sdy, виступаючи на нестандартних для себе позиціях, закінчив турнір з рейтингом 1,02 і запам’ятався багатьма красивими хайлайтами у важливих раундах.

Як і раніше, sdy гратиме за NAVI на правах безкоштовної оренди у клубу MAD Lions. Дякуємо керівництву іспанського клубу та агенції Prodigy за надану можливість» — повідомив сайт команди.

Склад NAVI CS:GO на IEM Cologne 2022

Олександр s1mple Костилєв
Валерій b1t Ваховський 
Віктор sdy Оруджев (стендін)
Ілля Perfecto Залуцький
Денис electronic Шаріпов
Андрій B1ad3 Городенський (тренер)

Нагадаємо, що IEM Cologne 2022 пройде у Кельні з 5 по 17 липня. Чорно-жовті є діючими чемпіонами турніру, минулого року в фіналі вони обіграли G2 з рахунком 3-0. Цього року на турнірі буде розіграно призовий фонд у розмірі 1 мільйона доларів США

Читайте також про те, що Yekindar виступить у Кельні за Team Liquid.

Материалы по теме

Стала відома сітка IEM Cologne 2022. Турнір з призовим 1 мільйон доларів відбудеться з 5 по 17 липня та збере всі найсильніші колективи світу

Стала відомою сітка IEM Cologne 2022. Нагадаємо, що турнір буде проходити з 5 по 17 липня і стане заключним великим турніром сезону, після якого професійні команди підуть на місячні канікули.

NAVI розгромили Vitality та стали переможцями BLAST Premier Spring Final 2022. Першим кубок турніру підняв над головою Віктор sdy Оруджев

NAVI, як і прогнозувалося більшістю аналітиків, буквально знищили Vitality у фіналі BLAST Premier Spring Final 2022. На першій карті, якою був mirage, народжені перемагати домінували від початку і до кінця. Vitality не мали жодного шансу і закінчили матч з 8 раундами в активі.

Віктор sdy⁠ Оруджев дав інтерв’ю HLTV після першої перемоги за NAVI. Читайте повний переклад

Отримавши першу перемогу в серії у футболці Natus Vincere, Віктор sdy⁠ Оруджев дав коротке інтерв’ю порталу HLTV. Ми зробили для вас переклад.