Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Латишкський стрілець YEKINDAR стане гравцем заміни для Team Liquid на IEM COLOGNE. YEKINDAR⁠ замінить Річарда shox Папілона, якого було переведено на лавку запасних. 

Liquid оголосили, що виставлять Марекса ⁠YEKINDAR⁠ Галінського на IEM Cologne, останньому великому заході сезону, де також буде присутній новий тренер північноамериканської команди Деміан ⁠daps⁠ Стіл.

Ліквід, які цього року намагалися набрати форму, але переважно лише виходили з групового етапу на найважливіших подіях календаря 2022 року, будуть підсилені гравцем, який став восьмим у світі у 2021 році. 

Взяти YEKINDAR в оренду вдалося після того, як Outsiders перевели його в запас після PGL Major в Антверпені, що сталося через небажання гравця з європейської країни грати за російську команду, яка фінансується олігархом, пов’язаним з Путіним.

На IEM COLOGNE склад Liquid буде виглядати наступним чином

Jonathan EliGE⁠ Jablonowski
Nick ⁠nitr0⁠ Cannella
Josh oSee⁠ Ohm
Keith NAF Markovic
Mareks YEKINDAR⁠ Gaļinskis (stand-in)
Damian daps⁠ Steele (coach)

Читайте також про те, що Team Spirit взяли до свого складу нового снайпера. Ним став українець w0nderful.

Материалы по теме

Інтерв’ю Zeus з YEKINDAR з острова Балі. Відео та текстова версія

Zeus випустив інтерв’ю зі своїм колишнім протеже YEKINDAR в якому зірка Liquid розповів про багато цікавих моментів. Пропонуємо вашій увазі все найцікавіше з інтерв’ю у текстовому вигляді.

Team Liquid звільнили EliGe і підписали росіянина з Team Spirit та болгарина з 500

0

Team Liquid оголосили про звільнення ветерана команди EliGe та офіційне підписання росіянина Patsi та болгарина Rainwaker. Цікаво, що EliGe провів в команді феноменальні 3014 днів і навіть є співвласником організації, бо має її акції.

Team Liquid підписали болгарського гравця з 500 і планують підписати росіянина

0

Портал HLTV.org повідомляє, що Team Liquid підписали болгарського гравця команди 500 Алекса Rainwaker⁠ Петрова, та хочуть підписати росіянина.

YEKINDAR отримав жовту картку на BLAST Paris Major 2023

0

YEKINDAR отримав жовту картку від організаторів BLAST Paris Major 2023. Про це гравець розповів в одному з інтерв’ю. Під час клатча гравець скористався підказками залу і це помітили організатори.