Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Латишкський стрілець YEKINDAR стане гравцем заміни для Team Liquid на IEM COLOGNE. YEKINDAR⁠ замінить Річарда shox Папілона, якого було переведено на лавку запасних. 

Liquid оголосили, що виставлять Марекса ⁠YEKINDAR⁠ Галінського на IEM Cologne, останньому великому заході сезону, де також буде присутній новий тренер північноамериканської команди Деміан ⁠daps⁠ Стіл.

Ліквід, які цього року намагалися набрати форму, але переважно лише виходили з групового етапу на найважливіших подіях календаря 2022 року, будуть підсилені гравцем, який став восьмим у світі у 2021 році. 

Взяти YEKINDAR в оренду вдалося після того, як Outsiders перевели його в запас після PGL Major в Антверпені, що сталося через небажання гравця з європейської країни грати за російську команду, яка фінансується олігархом, пов’язаним з Путіним.

На IEM COLOGNE склад Liquid буде виглядати наступним чином

Jonathan EliGE⁠ Jablonowski
Nick ⁠nitr0⁠ Cannella
Josh oSee⁠ Ohm
Keith NAF Markovic
Mareks YEKINDAR⁠ Gaļinskis (stand-in)
Damian daps⁠ Steele (coach)

Читайте також про те, що Team Spirit взяли до свого складу нового снайпера. Ним став українець w0nderful.

Материалы по теме

Yekindar не зможе стати постійним гравцем Liquid. Детальний опис чому саме

Через санкції США введені через війну в Україні Yekindar не зможе приєднатися до Liquid у якості постійного гравця, навіть якщо дуже забажає, про це повідомив портал Dust2.

Team Liquid випустили колекцію мерчу в колаборації з Fortnite — це унікальний кейс в практиці кіберспорту

Поки в Україні всі грають в CS та інколи в Dota 2 Team Liquid зробили круту колаборацію з мегапопулярною грою Fortnite. Клуб випустив колекцію мерчу з атрибутикою гри де є все, від шкарпеток до килимка для мишки.

Лідер команди OG назвав фантастичну ціну, яку VP запросили за Yekindar. Європейський колектив просто не зміг дозволити собі такі витрати

0

Лідер команди OG, яка нещодавно оновилася двома молодими гравцями, розповів про те, що в першу чергу OG розглядали кандидатуру Yekindar, проте ціна на зіркового гравця Virtus.pro виявилася захмарною навіть попри те, що його перевели в запас.