Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Клуб Natus Vincere оголосив про партнерство з фандрейзинговою платформою United24, заснованою Президентом України.

Клуб повідомляє, що вже сьогодні гравець команди s1mple зробив перший внесок у фонд для купівлі машини швидкої допомоги. 

Вже сьогодні Олександр «s1mple» Костилєв зробив перший донат у рамках співпраці NAVI x UNITED24 у розмірі $ 100 000. За ці гроші буде придбана машина швидкої допомоги, яка точно врятує чиїсь життя.

Також клуб повідомив, що разом з Maincast, Starladder та відомими міжнародними командами планує провести великий благодійний турнір. 

«Точно наше найважливіше партнерство у цьому році. Впевнений, що інші наші партнери не засмутяться через такі мої слова, а тільки підтримають нас і доєднаються до ініціативи. UNITED24 робить важливі речі для України і ми раді, що маємо можливості і ресурси, щоб їм допомогти» — Олександр Павленко, CMO NAVI.

«Кожен внесок на медичний напрямок через фандрейзингову платформу UNITED24 — це десятки швидких, ШВЛ, медичного обладнання. Та головне — це тисячі врятованих життів українців. Ми вдячні Олександру Костилєву та найкращим кіберспортсменам світу, які допомагатимуть українським медикам рятувати життя, а медичній системі вистояти під час війни. Це чудовий приклад, як представники бізнесу чи спільноти можуть наближати нашу перемогу», — Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Читайте також: Авторка Кацапського Інферно Діана Федченко у статті розмірковує, щому саме NAVI винні у толеруванні росіян в кіберспорті

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

NAVI вилетіли з BLAST — огляд поточних результатів турніру в Копенгагені

Український кіберспортивний клуб Natus Vincere вилетів з BLAST Premier: Fall Finals 2022, спромігшись виграти тільки один матч з трьох зіграних.

s1mple провів прес-конференцію перед BLAST. Публікуємо відповіді на всі питання

Олександр s1mple Костилєв відвідав прес-конференцію перед осіннім BLAST і відповів на чисельні питання журналістів. Нижче переклад майже всіх відповідей на питання, які задали зірці NAVI.

sdy на вихід? Аналізуємо, чи замінять NAVI Віктора Оруджева і якщо так, то на кого саме

Ряд інсайдерів та ЗМІ повідомляють, що Natus Vincere не планує залишати у складі Віктора sdy Оруджева і прибере гравця після закінчення цьогорічного сезону.