Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сучасні NAVI без Сімпла виявилися слабшими за колишніх NAVI без Сімпла. В протистоянні NAVI та Cloud9, яке відбулося в рамках осінніх фіналів BLAST Premier 2023 спостерігалася щільна боротьба, проте російський склад під американським прапором виявився сильнішим. 

Матч розпочався з поразки чорно-жовтих на Анубісі, проте вже на Ancient вони взяли впевнений реванш, зробивши чудовий камбек з рахунку 3-8. Пальне скінчилося на вирішальному Інферно, де клауда без особливих проблем оформили перемогу і вихід в фінал групи А, де зустрінуться з FaZe.

Своєю чергою NAVI зіграють проти NiP в матчі за виживання. 

Не можна не відмітити чудовий дебют w0nderful, який був найкращим на сервері і намагався “бути Сімплом” проте цього було не достатньо і команда все ж програла. Залишається лише здогадуватися, яким був би рахунок гри не піди Костилєв у безстрокову відпустку.

Материалы по теме

Riot розповіли, внутрішньоігрові капсули яких команд продаються найкраще.

0

 Riot виклали рейтинг найбільш популярних внутрішньоігрових VCT-капсул в трьох з чотирьох регіонах, де проходять франшизні ліги з VALORANT.

NAVI випустили відео про свою перемогу на Мейджорі

0

NAVI випустили влог про свій шлях у Play-off Мейджора до моменту перемоги на історичному турнірі. Дивимося як відбувалася ця легендарна подія очами команди.

Мейджор в Копенгагені став третім за популярністю в історії CS. Не став першим через відсутність у фіналі росіян

0

Мейджор в Копенгагені став третім за популярністю Мейджором в історії Counter-Strike. На піку в фіналі турніру подія зібрала у екранів 1 853 954 глядачів.

NAVI піднялися на другу сходинку світового рейтингу, Monte втратили ще п’ять позицій

0

NAVI піднялися на другу сходинку світового рейтингу після перемоги на Чемпіонаті світу в Копенгагені. Завдяки історичній перемозі чорно-жовті змогли піднятися на чотири сходинки вгору, але не змогли змістити з трону своїх суперників по суперфіналу FaZe.