Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI провели благодійний шоу матч для збору коштів у діджитал-проект «Землячки», який займається забезпеченням амуніції для жінок. Матч складався з кількох частин і несподівано для всіх у ньому взяв участь і Олександр s1mple Костилєв.

Коментували подію Олексій Костилєв та Олександр Петрик

Протягом матчу глядачі могли жертвувати гроші, за кожні 100 гривень пожертви учасники отримували віртуальний білет і могли виграти футболки, худі та прапори з автографами українців зі складу NAVI з CS:GO.

Також окрім матчу на трансляції можна було побачити пару інтерв’ю в тому числі з відомим волонтером Лаченом, який також брав участь у шоу матчі. 

На піку трансляція зібрала понад 10 тисяч глядачів онлайн.

Загалом за час трансляції NAVI вдалося зібрати 624 000 гривень. Найбільша пожертва від однієї людини перевищила суму у 100 000 гривень. 

За уточненою інформацією зібрали 794 000 гривень. Сайт NAVI так прокоментував помилку «Відбувся деякий прикол. Насправді за шоу-матч зібрано 794 000. Ще раз велике дякую всім, хто долучився!»

Також читайте про благодійний шоу матч, який провів нещодавно Dendi.

Материалы по теме

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

NAVI, ASUS та Artline проведуть благодійну лотерею, де можна виграти потужний патріотичний ПК

Ідея лотерей, яку вигадав Олександр Петрик, стала такою популярною, що її перейняли навіть NAVI. Український клуб разом з ASUS та  українським збірниками комп’ютерів Artline влаштовують благодійну лотерею, де розіграють потужний ігровий ПК з патріотичним дизайном.

Завершився Brawl Stars World Finals 2022 — Чемпіонат світу з мобільної гри Brawl Stars

Перемогою клубу ZETA DIVISION ZERO завершився чемпіонат світу Brawl Stars World Finals 2022, на якому розігрувався 1 мільйон доларів США. Цікаво, що срібло дісталося другому складу того самого клубу ZETA DIVISION ONE. Обидві команди представляють Японію.