Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Нікола NiKo Ковач залишиться в G2 і не буде переходити у Falcons, про що повідомлялося раніше. На цей момент відомо, що гравець дійсно планував перейти до арабської команди, проте змінив рішення в останній момент.

Офіційно G2 повідомили, що гравець залишиться з ними і це повністю ламає амбітні плани Falcons побудувати топовий склад. Зеленим доведеться шукати інші зіркові варіанти. 

“Радий покласти край усім чуткам, пліткам і спекуляціям — NiKo залишиться в G2”, — сказав HLTV.org генеральний менеджер G2 Петар Маркович. “Як зазначалося раніше, ми твердо переконані, що він відіграє неймовірно унікальну роль у нашій команді, на яку було б важко знайти заміну і ми раді оголосити, що домовилися, щоб він залишився в нашій команді”.

Своєю чергою директор Falcons Моссад Альдоссарі розповів, що клуб не просто домовлявся з гравцем G2. Більше того Нікола Ковач першим вийшов на перемовини і запропонував свої послуги. 

“Уточню, хто знає мене особисто — розуміє, що я дуже прямолінійна і чесна людина. Тож я гордий сказати, що NiKo сам першим звернувся до нас. Він вивчав варіанти й планував перейти”.

Судячи з цієї гучної епопеї NiKo банально скористався можливістю покращити свій контракт в G2. Боснієць ініціював перехід до багатих Falcons, після чого отримав кращу пропозицію від G2, на яку не міг би розраховувати без тиску з боку саудитів. В результаті Ковач залишився в комфортній для себе команді на кращих умовах. 

Материалы по теме

Team Falcons стали переможцями ESL One Birmingham 2024

0

Впевненою перемогою Team Falcons завершився ESL One Birmingham 2024. У фіналі міжнародний склад не мав жодних проблем проти росіян BetBoom і переміг з сухим рахунком 3-0.

G2 перемогли у весняному фіналі LEC. Всі результати турніру

0

G2 перемогли Fnatic в фіналі європейської ліги з LoL – LEC. Підсумковий рахунок на табло склав 3-1. За перемогу G2 отримали пряме запрошення на MSI. 

NAVI здолали G2, вийшли в фінал PGL Major Copenhagen 2024 і спростували всі ті наративи, які просували після початку великої війни

NAVI здолали G2 в конкурентному матчі і вийшли в фінал PGL Major Copenhagen 2024, де зіграють в класичному протистоянні з FaZe. Таким чином український клуб з міжнародним складом показав свій найкращий виступ після початку повномасштабного вторгнення.

G2 розгромили MOUZ в останньому чвертьфіналі PGL Major Copenhagen 2024

0

G2 у чвертьфіналі PGL Major Copenhagen 2024 розгромили MOUZ. На відміну від епічної заруби FaZe і Spirit днем раніше гра цих команд нагадувала побиття немовляти.