Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ніколай dev1ce Рітз офіційно повертається в Astralis. Про це клуб повідомив на власному сайті, одночасно анонсувавши оновлену форму клубу на 2023 рік. Вперше форма Astralis, яку презентував видатний гравець, змінить колір на червоний.

Повідомляється, що клуб укладе з dev1ce багаторічну угоду. Перша зустріч блудного сина з фанатами відбудеться в комп’ютерному клубі Astralis Nexus у найближчу суботу з 11:00 до 13:00.

Офіційна заява клубу

Ми уклали угоду про передачу Ніколая«dev1ce» Рідца, що означає, що він негайно возз’єднається з Astralis. «dev1ce» є одним із найдомінантніших гравців CS:GO усіх часів, і він був ключовою частиною найбільш успішної команди в історії.Counter-Strike.

Каспер Хвідт, спортивний директор

— Ніколай — винятковий гравець і людина, яка за відповідних умов є безцінною підтримкою для своїх товаришів по команді та є одним із найкращих у світі на ролі AWP.

— З різних причин він тривалий час не грав на офіційних змаганнях, але останні місяці він тренувався, і повертається до нас із сильним бажанням допомогти команді.

— Вперше за багато років у нас немає великого турніру прямо за рогом і немає тиску, тому ми маємо слушний час для того, щоб зробити все правильно в команді та навколо неї. Це також стосується його повернення до турнірів. Ніколай увійде в склад і негайно почне працювати з тренером і командою, і я впевнений, що його присутність матиме значення з першого дня.

— Я радий, що нам вдалося повернути в Astralis великого улюбленця фанатів, фантастичного гравця, носія культури та справжнього командного гравця. Він стане одним із наріжних каменів того, що ми будуємо в команді та навколо неї.

— Для мене важливо підкреслити, що Асгер «farlig» Йенсен, якого тепер замінив Ніколаї, є талановитим, відданим і працьовитим гравцем, який зробив усе можливе, щоб допомогти клубу. «Небагато данських гравців, які відразу взяли б на себе цю роль, і ми вже почали роботу, щоб знайти гарне рішення, щоб він міг продовжити свій розвиток», — завершує Хвідт.

Ніколай «dev1ce» Рідц

— Я не можу описати, який я щасливий, що знову вдома. Astralis дуже близька мені до серця, і кожен, хто був тут протягом певного часу, знає, що це дуже особлива організація з великими цінностями, потужною внутрішньою підтримкою, і я більш ніж готовий допомогти побудувати майбутнє Astralis!

— Всі знають, що я пережив важкий період, але я взяв час, який мені був потрібен, щоб відновитися і знайти найкращу версію себе. Це тільки дає мені додаткову мотивацію, і я хочу зосередити свою енергію на тому, щоб дивитися вперед. Я знайшов бажання і радість знову грати – я радий повернутися до того, що люблю, робити внесок у команду, і я не можу дочекатися, щоб почати.

– Astralis точно знають, якого гравця вони отримують, я знаю переважну більшість людей в організації та знаю, що я маю виконати на сервері та поза ним. Я усвідомлюю, що очікування, ймовірно, будуть вищими, ніж те, що ми можемо реалізувати з самого початку, але я також знаю, що організація дуже добре вміє боротися з проблемами і бути єдиною.

– Водночас в Astralis є унікальна фанатська база, яка підтримує нас у будь-якому випадку, і я просто щасливий, що можу знову одягнути футболку та відплатити за підтримку, яку я та команда завжди відчували.

Читайте також: Співробітник ESIC детально розповів про схеми заробітку на підставних матчах в кіберспорті

Материалы по теме

Astralis повідомили, що dev1ce повернеться у професійний кіберспорт вже на початку грудня

0

Astralis оголосили, що легендарний чотирикратний переможець Мейджорів Ніколай dev1ce Рітз повернеться на професійну сцену швидше ніж було заплановано.

Криптовалютний партнер NAVI, Astralis та Virtus.pro кинув гравців на гроші, не виплативши призові

Криптовалютна біржа Bybit, яка є спонсором ряду відомих кіберспортивних команд в тому числі NAVI, Astralis та Virtus.pro стала фігурантом скандалу з невиплатою призових.

Astralis та Heroic зіграли принципове данське дербі у фіналі BLAST Premier Fall Showdown 2022 Europe

Завершився BLAST Premier Fall Showdown 2022 Europe і визначилася команда, яка отримала запрошення на фінал року.