Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній співробітник ESIC та букмекерських компаній з нікнеймом yarabeu, який ще нещодавно сам займався організацією матчфіксингу (підставні матчі), у великому подкасті поділився схемами, як трейдери букмекерських компаній використовують нечесних гравців та команди, щоб заробляти на конкурентах.

Також Олексій розповів про суми, які заробляються на таких схемах і про те, що існує безліч команд, яки займаються матчфіксингом.

Суть схеми заробітку трейдерів БК компаній у тому, що вони бачать баланс усіх ставок і хто ставить і можуть легко вираховувати ставки гравців, їхніх родичів та підставних осіб. Простіше кажучи, вони бачать, як люди ставлять самі на свої матчі, знаючи який буде результат. Трейдери таких гравців не банять, а просто стежать за їхніми ставками та починають робити паралельні ставки у букмекерів, що конкурують.

Розвиненіша схема, коли модератори БК знаходять людей, які роблять підставні матчі, зв’язуються з ними та пропонують працювати разом.

Модератори Фанбета взагалі вже кілька років пишуть командам безпосередньо та пропонують відсоток з лайву. За їхніми словами, навіть на найгіршій події на карті у них оборот щонайменше 6 мільйонів рублів, а в середньому 15 мільйонів рублів.

Навіть якщо прибуток становить 5%, то це 10 000 доларів, якщо вони заплатять вам 50%, то це по 1000 доларів кожній людині в команді і це всього за 1 карту якогось помийного турніру, яка йде 1 годину. Цим займається безліч людей.

Є ще одна схема із командами.

Зв’язок з командою тримає менеджер і команда має офіційного власника в Європі, який чесно вірить у кіберспорт, водночас у Китаї є інші хлопці, які теж дають менеджеру гроші для того, щоб команда, коли потрібно грала так, як їм потрібно. Таким чином у команди як би є два власники (офіційний та неофіційний).

Гравці часто навіть не знають, хто і звідки платить, їм все одно, їхнє завдання програти у потрібний момент. Їм кажуть: «От матч, за нього ви отримаєте 5 тисяч доларів, 10 тисяч доларів. Команда програє, чекає буквально добу та отримує гроші. Усі радіють». Команд, яки таким займаються дуже багато.

Інформацію взято з подкасту, який триває 3,5 години та перекладено українською. 

Підкаст було зроблено після виходу дуже цікавої статті yarabeu про шахрайство в кіберспорті та відношення до нього в ESIC. 

Материалы по теме

Team Spirit розпочала власне розслідування щодо свого снайпера w0nderful. Його звинувачують у матчфіксингу

Під тиском спільноти Team Spirit розпочали власне розслідування щодо участі їхнього гравця Ігоря w0nderful Жданова у договірних матчах. Російська команда, що переїхала до Сербії повідомила, що буде сприяти розслідуванню ESIC, а також проведе своє власне розслідування.

Колишній співробітник розповів про некомпетентність ESIC в питаннях кіберспорту та про те, як організація отримала контроль над CS:GO

Колишній співробітник ESIC з нікнеймом yarabeu розповів, звідки з’явилися ESIC та як вони отримали вплив на CS:GO від Valve.

Колишній співробітник ESIC розповів, як шахраї влаштовують цілі турніри з підставними командами та використанням обсервера для максимізації заробітку

Колишній співробітник ESIC та букмекерських компаній з нікнеймом yarabeu, який ще нещодавно сам займався організацією матчфіксингу (підставні матчі), у великому подкасті розповів, як шахраї не просто наймають команди, а й організовують турніри для того, щоб робити підставні матчі ще вигіднішими.

Колишній співробітник ESIC звинуватив w0nderful, woro2k та багатьох інших українських та російських гравців в участі у підставних матчах

Колишній співробітник ESIC та букмекерських компаній з нікнеймом yarabeu, який ще нещодавно сам займався організацією матчфіксингу (підставні матчі), у великому подкасті поділився своєю думкою про те, хто з відомих гравців та команд в Україні та Росії займається підставними матчами.