Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Перемогою молодіжної команди NiP завершився шостий сезон WePlay Academy League. Як і в попередні п’ять сезонів академічні колективи відомих клубів розіграли між собою призовий фонд у розмірі 100 тисяч доларів США.

Основна частина турніру відбулася ще до мейджора в Ріо, під час Мейджора ліга взяла перерву, тому стадію Play-off було зіграно лише цими вихідними. Чотири команди змагалися за кубок, але найсильнішими абсолютно неочікувано виявилися  NiP, які вийшли з групи на другому місці, а в першому турі Play-off програли NAVI Junior з рахунком 0-2. 

Потрапивши у нижню сітку, ніндзя зібралися і спочатку виграли реванш у NAVI, а потім у фіналі змогли впоратися і з Spirit Academy, причому зробили це на вольових, після програшу першої карти. 

Сітка Play-off

Розподіл призового фонду

Нажаль академічна ліга поки не викликає особливого інтересу глядачів у порівнянні з інтересом до турнірів, де грають топові команди. На піку WePlay Academy League зібрала трохи більше 13 тисяч глядачів онлайн. Загалом турнір зібрав 418 625 годин перегляду. 

Слід зазначити, що найпопулярнішим матчем став матч групової стадії, де грали OG проти fnatic. Матчі ж Play-off навіть не потрапили у ТОР-5 по переглядах. 

Читайте також: Усі Мейджори в історії CS:GO: команди-переможці, найтитулованіші гравці та країни

Материалы по теме

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм

Визначилися фіналісти BLAST Premier Fall Final 2022. У Гранд Фіналі в Данії буде грати аж шість місцевих гравців

Завершилися півфінали BLAST Premier Fall Final 2022 і визначилися фіналісти турніру в Копенгагені. Нагадаємо, що цими днями в Данії проходить передостанній великий турнір 2022 року, який зібрав на лані повну арену уболівальників, змагаючись атмосферою з IEM Rio Major.

WePlay Academy League S6 — результати перших двох стадій та сітка Play-off

Завершилася групова та друга стадія WePlay Academy League і визначилися всі команди, що продовжать боротьбу у Play-off за призовий фонд у 100 000 доларів США.