Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда OG впевнено переграла команду Team Aster у Гранд Фіналі ESL ONE Malaysia 2022.  Фінальний рахунок 3-0 показав повну домінацію європейського колективу.

Нажаль, на церемонії вручення нагороди український гравець OG Артем Yuragi Голубєв не сказав жодного слова на підтримку України. Аналогічно промовчали про війну в Україні і українці Yatoro і Mira після перемоги на останньому Мейджорі нещодавно. 

В той час, як весь український спорт не втомлюється нагадувати світу про російську агресію, український кіберспорт вищого рівня вибрав гроші і залишається осторонь того, що відбувається в рідній країні. Звісно це стосується не всіх представників українського кіберспорту, проте, нажаль, більшості. 

Ситуацію прокоментував CEO HellRaisers Алдар Jamba Джамбінов:

— Не розумію українських гравців (чи їхньої організації).
Твою країну намагаються захопити.
Ти виграєш турнір та маєш змогу звернутися до сотень тисяч людей. І навіть якщо один з них зрозуміє, що відбувається і допоможе донатом – чи це не перемога?

Ні, ми дякуємо за турнір…

Фінальна сітка турніру 

Розподіл призових місць

Більше інформації у репортажі з турніру.

Материалы по теме

OG взяли до свого складу росіянина з Virtus.pro, тепер росіяни складають більшість в команді

Команда OG з Dota 2 стає все більш російською. Сьогодні до складу приєднався гравець Virtus.pro DM. Таким чином тепер у міжнародному складі буде грати аж два росіянина, а керувати тренувальним процесом буде теж росіянин.

Справжнє обличчя російського керівництва HellRaisers. Марія Гуніна посварилася з GI, не відповіла на жодне запитання щодо росіян в HR та перейшла на особистості

Після вчорашнього анонсу цілковито російського складу команди HR, тегу, який народився в Україні та має стародавнє українське коріння, в українців виникло законне питання, а чому так відбувається, що після 9 місяців війни під українським тегом грають росіяни?

NAVI оголосили новий склад з Dota 2. До клубу приєдналися два казахи, які під час війни грали в лізі D2CL, яку спонсорує олігарх Путіна

NAVI оголосили оновлений склад, який буде змагатися у сезоні DPC 2023. Український клуб обійшовся без несподіванок, у порівнянні з минулим сезоном змінилися тільки два гравці Solo та No[o]ne, про вихід яких зі складу чорно-жовтих повідомлялося ще після завершення The International.

Riot оголосили дати та місце проведення VCT LOCK//IN Brazil — наймасштабнішого турніру в історії VALORANT

Riot Games розповіли про перший турнір, що відкриє новий сезон Valorant Champions Tour. Турнір знаменуватиме перехід гри з відкритого формату до формату франшизних ліг і відбудеться у Бразилії на арені на 10 000 місць.