Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

BLAST продовжує шокувати. В заключній грі другого дня команда OG розгромила Vitality і вийшла у півфінал турнірну з першого місця в групі B.

На піку OG суперники розпочали дуже рівно і закінчили першу половину з рахунком 8-7, але у другій Vitality наростили тиск і в якийсь момент повели 13-8, проте це не зламало дуx OG, у камбеці з 7 раундів поспіль вони здобули перемогу на власному виборі.

Пік Vitality проходив під знаком переваги OG, а всі намагання зіркового Зайву розбивалися через невдачі його тіммейтів. Хоча цей матч визначав лише місце, з якого команди виходили у Play-off, перемога OG стала певною несподіванкою. 

Читайте також: s1mple та B1ad3 виграли премії Esports Awards 2022. Список переможців у всіх номінаціях

Материалы по теме

Vitality зробили феноменальний камбек, а NiP так і не змогли вийти з Групи С на EPL 17

0

Стали відомі всі результати Групи С на ESL Pro League Season 17. По верхній сітці у Play-off вийшли FaZe та Vitality. Нижніми сітками дорогу виборювали paiN та 00 Nation.

NiP вибили OG з групової стадії ESL Pro League, а paiN вийшли в Play-off

0

NiP разом з headtr1сk переграли команду OG і вибили її з групової стадії ESL Pro League S17. Команда українця, своєю чергою, вийшла на переможця пари Grayhound — 00Nation і побореться вже 12 березня за останню квоту в Play-off EPL.

FaZe Clan і Vitality гарантували собі вихід у Play-off ESL Pro League Season 17

0

FaZe Clan і Vitality гарантували собі вихід у Play-off ESL Pro League S17. В рамках групової стадії групи С FaZe знищили Rooster та NiP, а Vitality розгромили Grayhound і OG.

OG повідомили, що на RMR та BLAST Paris Major замінять nexa на niko

0

Команда OG повідомила, що з особистих причин капітан п’ятірки Неманья nexa Ісакович пропустить весь цикл  BLAST Paris Major включаючи RMR. Офіційні причини такого несподіваного рішення не повідомляються.