Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишня зірка HellRaisers Oscar повідомив, що йде з нещодавно відновленої команди TITANS. Судячи с посту кіберспортивного пенсіонера він дуже не вдоволений тим, що відбувалося в команді останнім часом.

У своєму твіттері гравець так прокоментував свій вихід з колективу:

Радий повідомити, що сьогодні я нарешті пішов з цирку під назвою TITANS. Рішення було прийнято, оскільки умови контракту не виконувалися, я з нетерпінням чекаю наступного кроку у своїй кар’єрі. Ще один втрачений рік для мене.

TITANS було відновлено у травні цього року. Основу команди склали колишні гравці HR та тренер lmbt. Попри усі зусилля команді так і не вдалося подолати сито відкритих відбіркових на Мейджор та якось проявити себе на інших турнірах. 

Представлена з пафосом команда провалила безліч турнірів та кваліфікацій, здобувши лише одну помітну перемогу над NiP у закритих кваліфікаціях на СCT North Europe Series #1

За своє існування команда виграла лише 2500 доларів США. Що буде з проектом далі наразі невідомо.

Читайте також: NAVI та FURIA зіграли один з найепічніших матчів в історії кіберпорту і ось чому

Материалы по теме

TITANS не злетіли і розпродають гравців та тренера Сергія lmbt Бежанова

Створена близько двох місяців тому амбітна команда TITANS фактично припиняє своє існування. Клуб повідомив про те, що виставляє на трансфер майже всіх гравців і тренера команди українця Сергія lmbt Бежанова.

Сергій lmbt Бежанов став тренером новоствореної команди TITANS, за яку грають його колишні підопічні з MOUZ

Сергій lmbt Бежанов повертається у великий CS:GO разом з новою організацією, у якій буде грати два його колишніх підопічних по команді MOUZ.