Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Букмекерська компанія Паріматч опублікувала офіційне відкрите звернення до Президента України Володимира Зеленського, де звинуватила СБУ у економічному та психологічному тероризмі відносно компанії.

У статті на сайті БК зазначено, що компанія за два останні роки у якості ліцензованого оператора ринку сплатила 850 мільйонів гривень податків і зборів, вийшла з російського ринку, про що свідчить експертиза незалежної міжнародної аудиторської компанії, активно допомогала ЗСУ та державним і приватним фондам на загальну суму в понад 500 мільйонів гривень.  Зазначається, що компанія має чисельні військові подяки в тому числі від Президента України. 

Звернення до Президента:

Ми звертаємося до Президента України, який є гарантом додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина, а також просимо доручити перевірити викладені факти та здійснити відповідні дії, щодо всіх неправомірних порушень з боку Служби безпеки України. 

Повний текст звернення Паріматч можна прочитати на цій сторінці.

Буквально в кінці лютого українська БК повідомляла про ініціативу з Андрієм Шевченко та фондом Зеленського United24, а перед цим передала чотири професійні дрони-розвідники для ЗСУ.

Нагадаємо, що указом Зеленського під санкції потрапили 287 компаній, серед яких такі відомі в кіберспорті бренди, як Паріматч, Weplay, Hellraisers, Лео та GGbet. 

Материалы по теме

Анонсовано перші Олімпійські ігри з кіберспорту. Згідно з угодою з МОК Саудівська Аравія контролюватиме їх 12 років

Міжнародний Олімпійський Комітет оголосив, що перші Олімпійські ігри з кіберспорту відбудуться в Саудівській Аравії.

Оновився рейтинг Valve, через який команди проходять на Мейджор. В рейтингу враховуються українські турніри серії ROG CUP

0

Valve оновили свій рейтинг, який є ключовим для потрапляння команда на RMR і, відповідно, на Мейджор. Враховуючи те, що на найближчий Мейджор взагалі не буде жодних відкритих кваліфікацій в Європі, рейтинг Valve стає надзвичайно важливим для кожної команди.

Збірні України в шести дисциплінах розпочали європейські кваліфікації на Чемпіонат світу WEC24

Федерація кіберспорту України UESF повідомила, що розпочались Європейські кваліфікації на Чемпіонат світу від IESF. В усіх перерахованих дисциплінах братимуть участь українські збірні, які було визначено на національних кваліфікаціях навесні цього року. 

Батальон Варшава. Монте підписали dycha⁠ і hades⁠ і перетворилися в клуб з польським ядром, орієнтованим на ЄС

Monte фактично переїжджають до Польщі, принаймні тепер на HLTV ми будемо бачити у команди саме польський прапор, що виглядає вкрай дивно з огляду, що логотип Монте зроблено на базі українського тризубу.