Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо запровадження санкцій проти 120 фізичних та 287 юридичних осіб  серед яких опинилися і дуже відомі в українському кіберспорті організації. Всі компанії потрапили під дію санкцій строком на 50 років.

До списку потрапили букмекерські компанії, організатори лотерей, інвестиційні та розважальні компанії тощо. Справжнім шоком стало те, що під санкції потрапили такі відомі в українському кіберспорті бренди, як студія трансляцій WePlay, букмекерська компанія “Паріматч”, “Фінансова Компанія Лео” і кіпрська компанія, якій належить кіберспортивний клуб HellRaisers. Також у списку фігурує компанія з доменом, що є співзвучним з доменом головного спонсору клубу NAVI. 

Накладено санкції строком 50 років на компанію WePlay Media Holding Limited зареєстровану на Кіпрі. Weplay є однією з найбільших кіберспортивних студій в світі і є міжнародною компанією з аренами в Києві та Лос-Анджелесі. До війни компанія проводила Мейджор з Dota 2, а також є організатором регулярної ліги академій серед топових команд з CS:GO.

Відносно Паріматч – в списку значаться одразу декілька компаній з різною юрисдикцією, пов’язані з офіційно ліцензованим в Україні букмекером. Нижче скрін відносно санкцій щодо головного українського домену БК. Паріматч є компанією, яка була одним з основних спонсорів кіберспорту в Україні в останні роки. На компаніє накладено санкції на 50 років.

Компанія Лео, наскільки нам відомо, володіє українською командою з CS:GO. На неї накладено санкції строком на п’ять років.

Санкції строком на 50 років отримала і кіпрська компанія Hellraisers Pro Ltd зараз перейменована в Hirise Agency Limited. Судячи з назви компанія пов’язана з легендарним українським кіберспортивним тегом Hellraisers, під яким зараз на міжнародній сцені грають росіяни. Компанія також отримала санкції строком на 50 років.

Санкції отримала і російська компанія Бет.ру, яка є власником домену ggbet.ru, що співзвучний з назвою головного партнера NAVI компанією GGbet. Цілком ймовірно, що це лише співпадіння назв, бо серед компаній, на які накладено санкції, є фактично всі букмекери, що працюють в Росії, проте немає компанії з доменом GG.bet

Покищо не до кінця зрозуміло, який вплив матимуть санкції на перераховані вище компанії, проте очевидно, що вони наврядчи зможуть продовжувати роботу в Україні. Судячи з умов санкцій, активи компаній, які мали величезний вплив на розвиток кіберспорту в Україні буде повністю заблоковано, а майно заарештовано. Продовжуємо слідкувати за розвитком подій. 

Материалы по теме

Starladder допомагатиме проводити Yalla Compass 2024, спонсором якого є російська БК. Пояснюємо, чому це не “зрада”

Навколо найстарішого великого українського турнірного оператора Starladder розвернулися дебати. В чисельних телеграм-пабліках розійшлася новина, що ТО організує турнір, серед спонсорів якого є російська БК BetBoom.

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.