Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Клуб Олександра Зінченко PassionUA повідомив про зміну капітана. На лаву запасних сів marat2k, а новим капітаном несподівано став вихованець академії NAVI і великий любитель росіян Радіон fear Смик.

Після початку повномасштабної війни fear регулярно створював склади з росіянами і підтримував публічні відносини з представниками країни терориста. Після провалу на кваліфікаціях до RMR гравець розпустив попередній склад і наприкінці січня зібрав новий з трьома росіянами. 

Днями українець засвітився на фото в компанії росіянина m0nesy, яке той виклав у своєму інстаграм і телеграм. Українець навіть зробив репост цього фото в своєму телеграмі. На фото колишні NAVI Junior, включаючи тренера разом з росіянином Монесі демонструють єдність українців з росіянами під час повномасштабної війни.

Також в Бухаресті, куди fear приїхав прямо з України, він зробив інтерв’ю з Монесі і виклав його на ютюб, чомусь відключивши коментарі.

Влітку 2023 року у своєму телеграм-каналі на 15 тисяч підписників fear рекламував відомий російський сайт відкриття кейсів GGDROP.

Хоча контора і зареєстрована на Великобританії, її сайт доступний в доменній зоні RU – ggdrop.ru, головна мова сайту російська, а основною соціальною мережею є VK, яка активно ведеться і де є понад 500 тисяч підписників.

В телеграмі сайту кейсів майже 60 тисяч російськомовних підписників і там ми з’ясували, що українець ще в січні цього року вів кіберспортивну школу та, можливо, і зараз продовжує працювати на росіян. 

В телеграм-каналі “Кацапське Інферно” і в пабліку PassionUA неоднозначно віднеслися до підписання Радіона. Трохи більш ніж половина читачів поставили вподобайки, але майже половина поставила негативний смайл. Дебати розгорнулися і в коментарях, де чимала кількість українців засудили Зінченко і команду за підписання такої неоднозначної особи, як fear. 

Також читачі жаліються, що в PassionUA труть всі негативні коментарі щодо підписання нового капітана і блокують незгодних. 

Хоча підписання fear вочевидь зіпсувало репутацію молодої команди Зінченко, на самого Фіра ця подія вплинула якнайкращим чином.

Можливо вперше у своєму російськомовному каналі в телеграм українець заговорив українською!!! Залишається лише здогадуватися, чи то два роки повномасштабної війни, чи гарна зарплатня в PassionUA, але щось точно змусило молодого гравця зробити розворот на 180 градусів і змінити погляди, принаймні на час перебування в команді української футбольної зірки Олександра Зінченко.

Материалы по теме

“Сподіваюся, тобі сподобається смак російського члена”, – Олексій yxo Малецький розкритикував виступ smooya за російську команду Forze

Відомий український коментатор Олексій yxo Малецький жорстко пройшовся по професійному гравцю в CS smooya. Нещодавно британець, який начебто підтримував Україну, грав в команді з українцями і навіть виставляв на фейсіті український прапор, повідомив про те, що зіграє на EPL за російську команду Forze, яка належить російській нафтовій корпорації Лукойл.

Team Spirit взяли в партнери російського букмекера, який платить сотні мільйонів податків, які йдуть на війну в Україні

Російський клуб Team Spirit змінив головного спонсора з неліцензійного російського букмекера 1xbet на російського букмекера, який не просто має ліцензію в Росії і платить збори і податки в російський бюджет, а і відкриває філіали в тимчасово окупованому Криму.

Комуністична партія РФ взялася за проведення турнірів з Counter-Strike 2

0

В Росії в кіберспорт пішла не тільки влада, а і кишенькові політичні партії, серед яких КПРФ вічного Геннадія Зюганова. Незмінний лідер російських комуністів на своїй сторінці в телеграм відзвітував про проведення кіберспортивного турніру по CS2, присвяченого дню космонавтики.

PassionUA і B8 зіграють на турнірі з призовим фондом 100 тисяч доларів США

0

PassionUA і B8 отримали запрошення на турнір з призовим фондом в 100 тисяч доларів США. Нажаль RES Regional Series 2 Europe організує сербський турнірний оператор, а головним спонсором змагання виступає російський букмекер 1xbet.