Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Організатори чотирьох Мейджорів компанія PGL оголосила про проведення 11 змагань протягом 2025-2026 років. П’ять турнірів буде проведено у 2025 році і шість у 2026 році.

 В PGL повідомляють, що частина з цих турнірів буде найвищого рівня, а частина меншими за значенням. В заяві турнірного оператора зазначається, що анонс такої кількості подій став можливим завдяки новій політиці Valve, яка руйнує монополію ESL і BLAST. 

 Через монополію організація таких турнірів була неможлива до 1 січня 2025 року. Завдяки новим правилам ліцензування CS2, які дозволяють будь-якому організатору турніру проводити події, і забороні конфлікту інтересів між організаторами заходів і командами, PGL може прокласти шлях до більш різноманітних і конкурентоспроможних подій CS2.

Через повернення на ринок StarLadder і активізацію PGL наступні два роки ймовірно стануть найнасиченішими в CS2. Безумовно топовим командам не вдасться заграти на всіх турнірах через наднасичений графік, а це означає, що звільниться більше місць для команд другого та третього рівнів.

Розклад турнірів PGL:

2025:

Турнір №1: 10-23 лютого
Турнір №2: 31 березня – 13 квітня
Турнір №3: 5-18 травня
Турнір №4: 29 вересня – 12 жовтня
Турнір №5: 20 жовтня – 2 листопада

2026:

Турнір №6: 16 лютого – 1 березня
Турнір №7: 23 березня – 5 квітня
Турнір №8: 4-17 травня
Турнір №9: 3-16 серпня
Турнір №10: 28 вересня – 11 жовтня
Турнір №11: 19 жовтня – 1 листопада

 

Материалы по теме

Режисер студії FISSURE виявився z-патріотом. Засвітив свою підписку на z-канали прямо на трансляції PGL Major Copenhagen 2024

0

В ефірі російської студії FISSURE на трансляції PGL Major Copenhagen 2024 засвітилися Z-групи в телеграм, на які, ймовірно підписаний режисер студії.

PGL уклали угоду з російським букмекером і студією Paragon Events

Російський букмекер Winline і студія Paragon уклали багаторічну угоду з PGL на трансляцію турнірів одного з найбільших турнірних операторів. Нажаль, попри війну в Україні, ще один великий турнірний оператор кіберспорту обирає співпрацювати з росіянами і брати російські гроші. Пишемо цю новину для історії.

PGL на Мейджорі організують спеціальну трансляцію для новачків

0

PGL проведуть спеціальну трансляцію для початківців. Newbie Stream буде розраховано на тих, хто тільки прагне поринути у кіберспорт і не розбирається в тонкощах CS.