Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Офіційний підрядник Valve для проведення The International 11 компанія PGL оголосила нові правила ком’юніті-касту для трансляцій TI. Ці нові правила ще більше ускладнюють неофіційні трансляції та можуть мати великий вплив на депопуляризацію таких трансляцій, хоча останнім часом у багатьох регіонах, в тому числі в Україні, неофіційні трансляції значно випереджали за популярністю офіційні.

Нагадаємо, що попередні умови комяюніті-касту передбачали затримку у DotaTV на 15 хвилин. Таким чином стрімери показували матч із затримкою 15 хвилин, але могли вільно взаємодіяти зі своєю аудиторією в чаті в режимі реального часу. 

Нові правила передбачають затримку 5 хвилин на DotaTV + затримку 10 хвилин на Twitch. Фактично для кастерів це означає затримку взаємодії з чатом у 10 хвилин, тобто робить таку взаємодію майже безглуздою.

Нові правила PGL вже розкритикували Olsior та V1lat. Останній висловив думку, що всі заб’ють на затримку на твічі і їм за це нічого не буде.

Олсіор відмітив, що всі дотери заздрять каесерам, бо у тих більшість турнірів проводять адекватні Blast та ESL, а не PGL.

Материалы по теме

Royal Never Give Up оголосила новий склад з Dota 2

Китайський кіберспортивний клуб Royal Never Give Up оголосив оновлений склад з Dota 2 до сезону Dota Pro Circuit 2023. Інформація про це з’явилася на офіційному сайті реєстрації команд від Valve.

Новий патч у CS:GO спричинив вибух інтересу до гри

0

Завдяки виходу нового патчу, який прибрав з офіційного списку карт Dust 2 та додав Anubis, онлайн CS:GO суттєво виріс і встановив планку у 1,129 мільйона одночасно граючих гравців.

З’ясувалася ймовірна причина, чому Valve прибрали Dust 2 зі списку офіційних турнірних карт

Схоже з’ясувалася причина, чому Valve викинули зі списку офіційних турнірних карт саме Dust 2, а не Mirage або якусь іншу карту. 

Професіонали відреагували на неочікувані зміни у CS:GO

Життя так влаштоване, що люди не люблять зміни, проте вони необхідні для прогресу. Всі це розуміють, але ніхто не очікував ті зміни, що вчора презентували Valve. Особливе обурення серед гравців викликала заміна Dust 2 на Anubis.